فروش یخچال فریزر صنعتی دو درب

 فروش یخچال فریزر صنعتی دو درب

یخچال فریزر صنعتی دو درب چه ویژگی هایی دارد؟ یخچال فریزر صنعتی دو درب در چه مکان هایی استفاده میشود؟ برای خرید یخچال فریزر صنعتی دو درب چه اقداماتی لازم است؟ یخچال فریزر صنعتی دو گونه از یخچالهای صنعتی هستند که دارای دو محفظه جداگانه برای یخچال و فریزر استفاده می‌شود.

یخچال فریزر صنعتی دو درب

یخچال فریزر صنعتی دو درب چه ویژگی هایی دارد؟

یخچال فریزر صنعتی دو درب دارای دو موتور مستقل و جداگانه برای یخچال و فریزر می باشند. موتورهای هر کدام از آنهادر قسمت پایین آنها تعبیه شده است. در فریزر متناسب با سرمای فریزر و موتور پر قدرت در یخچال متناسب با سرمای یخچال عمل می کند. مسلماً موتور قرار گرفته شده در فریزر سرمای بیشتری را نسبت به موتور قرار گرفته شده در یخچال درون محفظه ایجاد می‌کند. بنابراین یخچال فریزر دو درب دو موتوره است.

یخچال فریزر صنعتی دو درب

فریزر به صورت دوقلو در کنار یخچال قرار دارد و هر کدام از آنها به صورت مجزا دربی برای دسترسی به خود دارند.  امکان ساخت این دستگاه در ابعاد سفارشی برای مشتریان فراهم شده است. اما ابعادی که بیشتر مشتریان آن را سفارش می دهند ۹۰ * ۱۱۰ * ۲۰۰ می باشد.

موتور یخچال به حجم ۱.۳ و فریزر با موتوری به حجم ۱.۲ کار می‌کند. موتور های یخچال هر کدام به صورت مجزا از هم و در قسمت پایین دستگاه قرار دارند که هر کدام مسئولیت بخش خود را به عهده گرفتند.

یخچال فریزر تمام استیل بوده و دارای ترموستات های دیجیتالی است. ترموستات دیجیتالی این امکان را برای مصرف‌کننده فراهم می‌کند که دیگر نیازی به دست به تنظیم دستی ترموستات وجود ندارد و سرمای داخل یخچال و فریزر متناسب با آن ها به صورت دیجیتالی تنظیم می شود.

یخچال فریزر صنعتی دو درب

یخچال فریزر صنعتی دو درب در چه مکان هایی استفاده می شود؟

یخچال فریزر صنعتی دو درب متناسب با نوع کاربری خود در مکان های گوناگونی استفاده می شوند. از مکان هایی که یخچال فریزر صنعتی استفاده می شود کافی شاپ ها، رستورانها و آشپزخانه های حرفه ای است. اما اغلب کافی شاپ ها از این یخچال فریزر صنعتی استفاده می کنند. اگر شما کافی شاپی دارید که نیاز به یخچال فریزر صنعتی دو درب دارد برای خرید آن با ما تماس بگیرید.

برای خرید یخچال فریزر صنعتی دو درب چه اقداماتی لازم است؟

برای خرید یخچال فریزر صنعتی دو درب تنها کافیست با مشاوران فروش ما تماس بگیرید. مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان در سرتاسر ایران می باشند. برای گروه تجاری صنعتی سرمایه این امکان فراهم است که محصول شما را در اسرع وقت و در هر کجای ایران که قرار داشته باشید برای شما ارسال کنند. پس برای خرید این محصول با مشاوران فروش ما تماس بگیرید.

یخچال فریزر صنعتی دو درب

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137123876
پست الکترونیکی: sarmakala.company@gmail.com
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید09137123876(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام