قیمت خرید یخچال صنعتی قنادی به صورت عمده در اهواز

قیمت خرید یخچال صنعتی قنادی به صورت عمده در اهواز

یخچال ایستاده یخچال صنعتی قنادی چه ویژگی هایی دارد؟ قیمت خرید یخچال صنعتی قنادی در شهر اهواز چه تفاوتی با شهر اصفهان دارد؟ تفاوت یخچال صنعتی قنادی با یخچال ویترینی چیست؟ برای خرید یخچال صنعتی قنادی چه اقداماتی لازم است؟

قیمت خرید یخچال صنعتی قنادی به صورت عمده در شهرهای اهواز تهران مشهد شیراز قم کرمان و یزد در سایت شرکت آیسان وجود دارد.

یخچال صنعتی قنادی چه ویژگی هایی دارد؟

یخچال صنعتی قنادی در واقع گونه ای از یخچال صنعتی است که به صورت مناسب در یک فروشگاه های قنادی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع یخچال صنعتی قنادی تمامی ویژگی های یخچال صنعتی را دارد. موتور یخچال از جنس دانفوس بوده که بسیار موتور قدرتی است و سرمای کافی را برای مواد غذایی درون یخچال فراهم می کند. بدنه یخچال از جنس استیل خشدار است که بسیار مقاوم بوده و هیچگاه دچار آسیب نمی شود. همچنین شیشه های مورد استفاده در این یخچال از جنس شیشه های دوجداره است که از عبور و مرو سرما و همچنین اتلاف انرژی جلوگیری می کند. در یخچال صنعتی قنادی از لامپهای ال ای دی استفاده می شود که باعث جذاب تر شدن مواد غذایی در یخچال و همچنین نورپردازی مناسب مواد غذایی می‌شود. علاوه بر آن یخچال صنعتی قنادی از کف نگیر استیل درست شده است که مقاوم بوده و در برابر ضربه ها بسیار محکم است.

خرید یخچال صنعتی قنادی

یخچال صنعتی قنادی یاد شده یک ویژگی دیگر هم دارد و آن این است که مشتریان امکان دسترسی به مواد غذایی درون یخچال ندارند. در واقع یخچال صنعتی قنادی به سوی فروشنده مواد غذایی و بسته به سوی مشتریان است به همین دلیل تنها به عنوان نمایشی از مواد غذایی از آن استفاده می شود. مشتریان از پشت شیشه‌های محدب یخچال صنعتی قنادی محصول شیرینی خود را انتخاب کرده و به فروشنده مواد غذایی و فروشنده قنادی سفارش می‌دهند و فروشنده خود آن را از درون یخچال صنعتی قنادی بیرون می آورد.

این یکی از تفاوت های عمده یخچال صنعتی قنادی با سایر یخچال های صنعتی می باشد. شیشه یخچال صنعتی قنادی هم شیشه محدب است که به صورت دایره ای شکل تهیه و تولید می‌شود. در واقع از شیشه صاف برای یخچال استفاده نمی شود. البته گونه‌ای از یخچال صنعتی قنادی هستند که به صورت ایستاده تولید می‌شوند و در آن طبقاتی وجود دارد که شیرینی ها و مواد خوراکی را در آن‌ها می‌گذارند و به صورت چرخشی مواد غذایی درون یخچال صنعتی قنادی می‌چرخد.

خرید یخچال صنعتی قنادی

قیمت خرید یخچال صنعتی قنادی در شهر اهواز و اصفهان چه تفاوتی دارد؟

شهر اهوازیکی از شهرهای بزرگ ایران و همچنین یکی از شهرهای توریستی و گردشگری ایران است که در روزهای زمستان مسافران بسیار زیادی را به خود جذب می‌کند. اهوازی ها طرفداران بسیار زیاد مواد خوراکی و همچنین شیرینی هستند. انواع شیرینی در شهر اهواز تولید می‌شود که بسیار خوشمزه و جذاب هستند اما شاید یکی از مشکلات بزرگی که دارد آن است که کارخانه بزرگ در زمینه تولید یخچال صنعتی ندارد و به همین دلیل مشتری که در شهر اهواز اقدام به خرید یخچال صنعتی قنادی می‌کند باید سفارش خود را به شهرهای بزرگ نظیر اصفهان و تهران می دهند و آنها یخچال را برای اهواز ارسال می کند.

این موضوع باعث می‌شود که هزینه حمل و نقل برهزینه خرید یخچال صنعتی اضافه بشود و به همین دلیل قیمت یخچال صنعتی قنادی تمام شده برای شهر اهواز بسیار بیشتر از شهر اصفهان است چرا که شهر اصفهان دارای کارخانه‌های بزرگ در زمینه تولید یخچال صنعتی است و به همین دلیل یکی از شهرهای اصلی در زمینه خرید و فروش یخچال صنعتی قنادی می باشد.

خرید یخچال صنعتی قنادی

برای مشتری که در شهر اهواز زندگی می‌کنند گروه تجاری صنعتی سرما کالا تمهیدات بسیار خوبی اندیشیده است. کسانی که در شهر اهواز و شهرهای دیگر ایران و همچنین در خارج از کشور زندگی می کنند می توانند با تماس با شرکت آیسان، یخچال صنعتی خود را خریداری کنند و آن را با ارزانترین قیمت در زمینه حمل و نقل آن را دریافت کنند.

تفاوت یخچال صنعتی قنادی با یخچال ویترینی چیست؟

همان‌طور که بیان شد یخچال صنعتی قنادی همه ویژگی های یخچال صنعتی را دارد اما تفاوت عمده بین یخچال صنعتی قنادی با سایر یخچال های صنعتی آن است که امکان دسترسی مشتری به مواد غذایی درون یخچال وجود ندارد و تنها یخچال صنعتی قنادی به عنوان ویترینی برای نمایش مواد خوراکی در یخچال است. همچنین شیشه یخچال به صورت محدب است.

یخچال صنعتی ویترینی یخچال صنعتی است که مواد خوراکی به صورت نمایشی در آن قرار می گیرد اما مشتریان امکان دسترسی به مواد غذایی درون یخچال را از طریق درهای تعبیه شده در اختیار دارد در واقع کسانی که به سمت یخچال صنعتی ویترینی می‌روند درب یخچال را باز می‌کنند مواد غذایی خود را انتخاب کرده و آن را در سبد کالایی غذایی خود قرار می‌دهد. این در واقع تفاوت عمده بین یخچال صنعتی قنادی و یخچال صنعتی ویترینی است. علاوه بر آن شیشه های متفاوت این دو یخچال نیز این دو نوع را از یکدیگر متفاوت می‌کند.

خرید یخچال صنعتی قنادی

برای خرید یخچال صنعتی قنادی چه اقداماتی لازم است؟

برای خرید یخچال صنعتی قناری تنها کافیست با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان از مشاوران زبده در زمینه مشورت برای خرید کالا و همچنین سفارش مشتریان برخوردار است. برای خرید یخچال صنعتی قنادی تنها کافی است با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید و از تخفیف ویژه و همچنین مشاوره رایگان برخوردار شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

Call Now Buttonمشاور فروش