مرکز خرید یخچال فریزر صنعتی در اصفهان با قیمت عمده

مرکز خرید یخچال فریزر صنعتی در اصفهان با قیمت عمده

یخچال فریزرهای صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟ تفاوت یخچال فریزر صنعتی با یخچال صنعتی چیست؟ مرکز خرید در اصفهان کجاست؟ برای خرید یخچال فریزرهای صنعتی چه اقداماتی لازم است؟

مرکز خرید یخچال فریزر در اصفهان با قیمت عمده و همچنین در شهرهای شیراز تهران مشهد رشت کرمان و یزد در سایت شرکت آیسان امکان پذیر میباشد.

یخچال فریزر صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟

یخچال فریزر صنعتی گونه‌ای از یخچال صنعتی است که در واقع علاوه بر یخچال از فریزر نیز برخوردار است. یخچال فریزر صنعتی ویژگی های متعدد دارد که نیمی از یخچال به صورت یخچال و نیم دیگر به صورت فریزر ساخته شده است. درب های یخچال نیز به صورت استیل است و تفاوت بسیار زیادی با یخچال های صنعتی دارد. در واقع در یخچال از شیشه استفاده نمی‌شود و درها به صورت استیل و بسیار محکم است.

همچنین یخچال فریزرهای فریزرهای صنعتی از دو موتور استفاده می‌کنند. یک موتور برای یخچال که سرمای مناسب یخچال را فراهم کند و موتور دیگر برای فریزر ها که سرمای بسیار زیادی برای فریزر و مواد غذایی که در فریزر وجود دارد را فراهم کند. علاوه بر آن بدنه یخچال از جنس استیل خش دار است که بسیار مقاوم بوده و در برابر ضربه بسیار محکم است.

خرید یخچال فریزر صنعتی

در یخچال فریزر صنعتی طبقات متعددی برای قرار دادن مواد غذایی وجود دارد. مکان هایی که از یخچال فریزرهای صنعتی استفاده می شود در واقع بیشتر فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها هستند. رستوران ها یخچال فریزرهای صنعتی خریداری می‌کنند و درون آشپزخانه های حرفه ای خود قرار می‌دهند و آشپزها در یخچال فریزرهای صنعتی مواد خوراکی متعددی را می گذارند. در واقع یکی از خریداران اصلی یخچال فریزرهای صنعتی رستوران دارها هستند که اقدام به خرید یخچال فریزر صنعتی می‌کنند

تفاوت یخچال فریزرهای صنعتی با یخچال صنعتی چیست؟

یخچال صنعتی در واقع همان طور که بیان شد یخچال هایی هستند که کاربری صنعتی دارند و انواع متعددی دارند و در زمینه های مختلفی تهیه و تولید می‌شوند. نیازهای مشتریان باعث تنوع یخچال صنعتی شده است. یخچال صنعتی گونه‌ های مختلف ایستاده، خوابیده و ویترینی دارد. برخی از یخچالهای صنعتی به صورت پرده هوا هستند به این معنی که اصلاً در ندارند و سیستم پیشرفته پرده هوا برای سرمای مواد غذایی استفاده می کند.

خرید یخچال فریزر صنعتی

یخچال صنعتی با یخچال فریزرهای صنعتی در نوع استفاده یخچال و همچنین ویژگی های یخچال ها متفاوت هستند. یخچال صنعتی بیشتر از شیشه استفاده می‌کنند اما جنس بدنه یخچال یعنی هم یخچال صنعتی و هم یخچال فریزر صنعتی از استیل است که بسیار محکم و مقاوم است. یخچالهای صنعتی ممکن است با موتور باشند اما یخچال فریزر صنعتی حتماً دو موتوره است چرا که یک موتور برای یخچال و یک موتور برای فریزر استفاده می شود. قیمت یخچال صنعتی نیز از قیمت یخچال فریزر صنعتی متفاوت است و بسته به نیاز مشتری بالا و پایین می‌شود

مرکز خرید یخچال فریزر صنعتی در اصفهان با قیمت عمده کجاست؟

شهر اصفهان یکی از شهرهای بزرگ در زمینه تولید یخچال فریزرهای صنعتی و همچنین یخچال های صنعتی است. این شهر دارای کارخانه‌های بزرگ در زمینه تولید یخچال صنعتی می باشد و به همین دلیل یکی از مراکز فروش یخچال صنعتی و یکی از بازارهای مهم در زمینه فروش یخچال فریزر صنعتی در کشور می باشد. کسانی که در اصفهان هستند می توانند به مراکز خرید یخچال فریزر صنعتی مراجعه کنند و مراکز متعددی برای خرید یخچال فریزر صنعتی وجود دارد.

خرید یخچال فریزر صنعتی

این مراکز در خیابان‌های جی و همچنین خیابان چهارباغ پایین وجود دارند اما کسانی که در شهر اصفهان نیستند می توانند با تماس با مشاوران فروش شرکت آیسان به خرید یخچال فریزرهای صنعتی اقدام کنند. کسانی که در شهر اصفهان زندگی نمی‌کنند و در شهرهای دیگر کشور ایران و یا حتی در خارج از کشور زندگی می‌کنند می‌توانند با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرند و اقدام به خرید یخچال فریزر صنعتی بکنند.

برای خرید یخچال فریزرهای صنعتی اقداماتی لازم است؟

برای خرید یخچال فریزرهای صنعتی تنها کافیست با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان مشاوران مجرب در زمینه خرید و فروش یخچال فریزر صنعتی در شهرهای ایران و همچنین خارج از کشور دارد. تنها با تماس با مشاورین فروش شرکت آیسان از مشاوره رایگان و همچنین تخفیف ویژه این ماه بهره مند خواهید شد پس فرصت را از دست ندهید و با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

Call Now Buttonمشاور فروش