مرکز خرید یخچال فریزر ویترینی با قیمت عمده در شیراز

مرکز خرید یخچال فریزر ویترینی با قیمت عمده در شیراز

مرکز خرید یخچال فریزر ویترینی با قیمت عمده در شهرهای شیراز اصفهان تهران مشهد رشت قم و کرمان در سایت شرکت آیسان امکان پذیر میباشد

یخچال فریزر ویترینی چه ویژگی هایی دارد؟ تفاوت یخچال فریزر ویترینی با یخچال ویترینی چیست؟ مرکز خرید یخچال فریزر ویترینی با قیمت عمده در شیراز کجاست؟ برای خرید یخچال فریزر ویترینی چه اقداماتی لازم است؟

یخچال فریزر ویترینی چه ویژگی هایی دارد؟

یخچال فریزر ویترینی در واقع گونه ای از یخچال صنعتی است همانطور که از نامش پیداست از دو کاربری متفاوت بهره مند شده است.یک کاربری آن استفاده از آن به صورت یخچال است و گونه‌ای دیگر به صورت فریزر ویترینی. نام این محصول بیانگر تفاوت یخچال فریزر با انواع دیگر یخچال فریزر ها هست. یخچال فریزر ویترینی همانند بسیاری دیگر از یخچال فریزرهای صنعتی از دو موتور بهره مند شده است. موتور اول برای یخچال و موتور دوم برای فریزر . موتور اول سرمای مناسب یخچال را برای یخچال تولید می‌کند و موتور دوم سرمای مناسب و بسیار زیاد را برای فریزر تا مواد غذایی درون فریزر فاسد نشود.

خرید یخچال فریزر ویترینی

علت نامگذاری محصول به نام یخچال فریزر ویترینی آن است که قسمتی که به عنوان یخچال تعبیه شده و طراحی می‌شود از ویژگی ویترینی بودن برخوردار است. به این علت که مواد غذایی در یخچال قابل مشاهده است. یخچال فریزرهای صنعتی از بدنه استیل تولید می‌شوند و درهای آن نیز استیل است‌. فریزر ویترینی علاوه بر اینکه بدنه استیل تولید می‌شود اما درب یخچال به صورت ویترینی است. این کار و این طراحی محصول یخچال فریزر ویترینی را جذاب کرده است.

تفاوت یخچال فریزر ویترینی با یخچال ویترینی چیست؟

همان طور که از نام این محصول پیداست یخچال ویترینی یکی از انواع یخچال های صنعتی می باشد که در فروشگاه‌های مواد غذایی رستوران ها کافی شاپ ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این یخچال از ویژگی ویترینی بودن برخوردار است. به این معنا که مشتریان می‌توانند محصولات در یخچال مشاهده کنند آنها را انتخاب کنند درب یخچال را باز کنند و مواد غذایی درون یخچال در سبد کالای خود قرار دهند.

خرید یخچال فریزر ویترینی

اما تفاوت یخچال فریزر ویترینی با یخچال ویترینی چیست؟ یخچال فریزر ویترینی به جهت کاربری دوگانه ای که دارد دارای دو موتور است اما یخچال ویترینی تنها یخچال است. البته می‌تواند دارای دو موتور باشد تا بتواند قدرتمند تر عمل کند. یخچال ویترینی در های متعددی دارد اما یخچال فریزر ویترینی علاوه بر آنکه دو بخش هست در های بیشتری را نسبت یخچال ویترینی دارد. علاوه بر این قیمت این دو با یکدیگر بسیار متفاوت است. برای آگاهی قیمت یخچال فریزر ویترینی و همچنین قیمت خرید یخچال ویترینی کافیست با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید و از کیفیت و قیمت های استثنایی بهره مند شوید.

مرکز خرید یخچال فریزر ویترینی با قیمت عمده در شهر شیراز کجاست؟

شیراز یکی از شهرهای بزرگ ایران و همچنین کشورهای توریستی و گردشگری کشور ایران می باشد. این شهر همه ساله مشتریان زیادی را از کشورهای دیگر و همچنین از شهرهای دیگر ایران به خود جذب می‌کند. مکانهای تاریخی بسیار جذاب شهر شیراز توانسته برای شهر شیراز ارمغانی از محصولات مواد غذایی و همچنین رونق بازار اقتصادی را به همراه بیاورد. شهر شیراز از بازار پر رونقی برای خرید یخچال فریزر ویترینی برخوردار است و همچنین کارگاه ها و کارخانه هایی در زمینه تولید یخچال صنعتی دارد.

خرید یخچال فریزر ویترینی

کسانی که در شهر شیراز زندگی می کنند باید برای خرید یخچال فریزر ویترینی اقدام به خرید یخچال فریزر ویترینی از نمایندگی های این کارخانه ها یا مراجعه به کارگاه ها و خرید یخچال فریزر ویترینی کنند. برای کسانی که در شهر شیراز نیستند شرکت آیسان تمهیدات لازم را اندیشیده است .شرکت آیسان شرایطی را فراهم کرده است که مشتریان در هر کجای ایران که باشند و حتی مشتریانی که در خارج از کشور زندگی می کنند می توانند تنها با تماس با مشاوران فروش اقدام به خرید یخچال فریزر ویترینی کرده و با ارزانترین قیمت تحویل بگیرند.

برای خرید یخچال فریزر ویترینی چه اقداماتی لازم است؟

برای خرید یخچال فریزر ویترینی تنها کافیست با مشاوران فروش شرکت بازرگاتی سرماکالا تماس بگیرید. شرکت بازرگانی سرما کالا از گروه های تجاری فعال در زمینه خرید و فروش یخچال های صنعتی میباشد. برای خرید یخچال فریزر ویترینی و همچنین بهره‌مندی از مشاوره رایگان و تخفیف ویژه این ماه می‌توانید با مشاوران فروششرکت بازرگانی سرما کالا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان و تخفیف استثنایی این ماه بهره مند شوید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

خرید یخچال ویترینی تک درب

مرکز خرید یخچال ویترینی تک درب به صورت عمده در شیراز

مرکز خرید یخچال ویترینی تک درب به صورت عمده در شیراز مرکز خرید یخچال ویترینی …

Call Now Buttonمشاور فروش