مرکز فروش یخچال ویترینی با قیمت عمده در تهران

مرکز فروش یخچال ویترینی با قیمت عمده در تهران

یخچال ویترینی چه ویژگی هایی دارد؟ تفاوت یخچال ویترینی با یخچال فریزر ویترینی چیست؟ مرکز فروش یخچال ویترینی در شهر تهران کجاست؟ برای خرید یخچال ویترینی چه اقداماتی لازم است؟

مرکز فروش یخچال ویترینی با قیمت عمده در تهران شیراز اصفهان مشهد و قم در سایت شرکت آیسان می باشد.

یخچال ویترینی چه ویژگی هایی دارد؟

یخچال ویترینی یکی از مدل های یخچال های صنعتی است. یخچال ویترینی امروزه بسیار کاربرد دارد و در مغازه های مختلف و کاربری های متنوع تولید و خرید و فروش می شود. یخچال ویترینی ویژگی های مناسبی دارد که باعث اطمینان خریداران در زمینه خرید و فروش یخچال ویترینی شده است. یکی از اصلی ترین ویژگی های یخچال ویترینی آن است که مواد غذایی را به صورت ویترینی درون خود قرار می دهد. در واقع خریداران و مشتریان با باز و بسته کردن درب یخچال ویترینی می توانند موادغذایی مناسب خود را انتخاب کنند آن را در سبد غذایی خود قرار دهند. یخچال ویترینی به مشتریان این امکان را می دهد تا به مقایسه محصولات بپردازند و بهترین آن را انتخاب کنند.

فروش یخچال ویترینی

علاوه بر این ویژگی یخچال ویترینی ویژگی های دیگر را نیز دارد. بدنه یخچال ویترینی از جنس استیل خش دار تولید می شود. استیل خش دار مقاومت و استحکام یخچال را افزایش می دهد. همچنین پردازش نور درون یخچال از لامپ ال ای دی می باشد. این پردازش نور موجب افزایش جذابیت موادغذایی درون یخچال برای مشتریان می شود. کف یخچال از جنس ورقه نگیر استیل است که مقاومت یخچال را در برابر ضربه افزایش می دهد. شیشه های یخچال از جنس دوجداره می باشند که از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند. برای آگاهی از ویژگی های یخچال ویترینی و همچنین خرید و فروش یخچال ویترینی می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

تفاوت یخچال ویترینی با یخچال فریزر ویترینی چیست؟

یخچال ویترینی همان طور که بیان شد یکی از انواع یخچال های صنعتی است که در مغازه و مکان های مختلف و با کاربری های متنوعی مورد استفاده مشتریان قرار می گیرد. یخچال فریزر ویترینی یکی دیگر از محصولات یخچال صنعتی است که با یخچال صنعتی تفاوت دارد. یخچال فریزر ویترینی از دو کاربری جداگانه که در کنار هم قرار گرفته اند تشکیل شده است. یخچال فریزر ویترینی از دو بخش یخچال و فریزر ساخته شده است. در بخش یخچال موادغذایی به صورت ویترینی درون یخچال قرار دارند. شیشه های این بخش از یخچال دوجداره هستند که از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و باعث کاهش هزینه ها می شود. همچنین بدنه کل یخچال فریزر از جنس استیل است که بسیار مقاوم بوده و به یخچال فریزر ویترینی استحکام بخشیده است.

فروش یخچال ویترینی

در بخش فریزر دو نوع درب وجود دارد. یکی از مدل ها به گونه ای است که درب استیل دارد و محتوای درون یخچال مشخص نیست اما مدل دیگر شبیه یخچال ویترینی است با این تفاوت که سرمای ایجاد شده در داخل آن بسیار بیشتر از یخچال است. تفاوت دیگر یخچال ویترینی با یخچال فریزر ویترینی در تعداد موتورهای آنها است. یخچال ویترینی می تواند یک موتوره و یا دو موتوره باشد اما یخچال فریزر ویترینی قطعا دو موتوره است زیرا باید سرمای متفاوتی را برای یخچال و فریزر ایجاد کند. علاوه بر این تفاوت ها قیمت خرید و فروش یخچال ویترینی با قیمت خرید و فروش یخچال فریزر ویترینی متفاوت است. برای آگاهی از قیمت خرید و فروش یخچال ویترینی و خرید و فروش یخچال فریزر ویترینی می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

مرکز فروش یخچال ویترینی در تهران کجاست؟

شهر تهران یکی از شهر های بزرگ ایران و پیشرو در خرید و فروش یخچال های ویترینی است. در این شهر کارخانه ها و کارگاه های بسیار زیادی اقدام به تولید و خرید و فروش یخچال ویترینی می کنند. به همین علت مراکز فروش متعددی در شهر تهران قرار دارد. این مراکز در نقاط مختلف شهر تهران پراکنده شده است. عمده این مراکز در خیابان های پیروزی است. کارخانه های تولید و خرید و فروش یخچال ویترینی در جاده ساوه کرج و جاده خاوران می باشد. مراکزی که در خیابان پیروزی است نمایندگی کارخانه های تولیدی یخچال های صنعتی است. کسانی که در شهر تهران زندگی می کنند می توانند با مراجعه به این مراکز اقدام به خرید و فروش یخچال ویترینی کنند. اما کسانی که در شهر تهران زندگی نمی کنند راه حل جایگزینی دارند. شرکت آیسان به شما این امکان را می دهد که بدون مراجعه حضوری تنها با یک تماس اقدام به خرید و یا فروش یخچال ویترینی کنید

فروش یخچال ویترینی

برای خرید یخچال ویترینی چه اقداماتی لازم است؟

برای خرید و یا فروش یخچال ویترینی می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان یکی لز شرکت های فعال در زمینه خرید و فروش یخچال ویترینی و یخچال صنعتی است. اگر در انتخاب و خرید یخچال صنعتی خود دچار تردید هستید و یا نمی دانید که کدام نوع از یخچال صنعتی برای کسب و کار شما مناسب است می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. مشاوران فروش شرکت آیسان به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان خود در سراسر ایران می باشد. با مشاوران فروش تماس بگیرید و از مشاوره رایگان و تخفیف ویژه این ماه بهره مند شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

خرید یخچال ویترینی تک درب

مرکز خرید یخچال ویترینی تک درب به صورت عمده در شیراز

مرکز خرید یخچال ویترینی تک درب به صورت عمده در شیراز مرکز خرید یخچال ویترینی …

Call Now Buttonمشاور فروش