خرید یخچال صنعتی داروخانه

 خرید یخچال صنعتی داروخانه

یخچال صنعتی داروخانه  در چه مدل هایی ارائه می شود؟یخچال صنعتی داروخانه چه ویژگی هایی دارد؟ یخچال صنعتی داروخانه چه قیمتی دارد؟ یخچال صنعتی داروخانه گونه ای از یخچال های صنعتی است که کاربرد استفاده آن در داروخانه ها و موارد پزشکی می باشد

یخچال صنعتی داروخانه در چه مدل هایی ارائه می شود؟

یخچال صنعتی داروخانه در مدل‌ ویترینی تک درب ارائه می‌شود. مدل ویترینی این امکان را به مشتری می دهد تا محصولات خود را به صورت مناسب دیده و انتخاب کند. علت تک درب بودن یخچال های صنعتی درطرح‌های مورد استفاده در داروخانه آن است که فضای بسیار زیادی را به خود اختصاص ندهد

یخچال صنعتی داروخانه چه ویژگی هایی دارد؟

یخچال صنعتی داروخانه تک درب دارای ویژگی های منحصر به فردی است
یکی از مهم ترین ویژگی که هر یخچال صنعتی باید دارا باشد رده انرژی A است. یخچال صنعتی داروخانه گروه تجاری صنعتی سرمایش دارای رده A در انرژی می باشد. رده انرژی در واقع به مشتری این مفهوم را می‌رساند که اتلاف انرژی در این گونه از یخچال ها به صورت حداقل می باشد. انرژی در محصولات گروه صنعتی تجاری سرمایش کاملاً رعایت شده و همه محصولان این گروه تجاری دارای رده انرژیA می باشند.

ویژگی های دیگر این مدل یخچال صنعتی داروخانه تک در آن است که ارتفاع آن کم است. این ویژگی به محصول این امکان را می‌دهد که کسانی که دارای محدودیت ارتفاع هستند از درون یخچال موارد مورد نیاز خود را برداشته و از آن استفاده کنند که این در مصارف داروخانه پزشکی بسیار مهم است. یخچال صنعتی داروخانه با ارتفاع کمتر تولید می شود چرا که محصولات به صورت راحت در اختیار داروخانه‌ها و پزشکان و پرستاران قرار گیرد تا آنها برای برداشتن مواد مصرفی مورد نیاز خود در مواقع اورژانسی با محدودیت ارتفاع روبرو نشوند. زمان زیادی صرف برداشتن محصول نکرده و به موقع و سریع داروها و موارد مورد نیاز خود را از درون یخچال بردارند.

علاوه بر این ویژگی یخچال صنعتی داروخانه نمایشگر تبلیغاتی ندارد. علت اینکه یخچال ها را دارای نمایشگاه تبلیغاتی نمی باشد آن است که مصارف پزشکی آن ایجاب می‌کند که این یخچال ها داره نمایشگرهای تبلیغاتی نباشد. به همین علت یخچال صنعتی داروخانه که مصرف پزشکی در داروخانه ها بیمارستان ها درمانگاه ها دارند فاقد هر گونه نمایشگر تبلیغاتی می باشند.
از نکات برجسته یخچال صنعتی داروخانه آن است که این یخچال ها دارای شیشه سکوریت و درهای دوجداره می باشند. دو جداره بودن درب های یخچال صنعتی داروخانه این امکان را فراهم می‌کند که گاز سرد را در درون یخچال نگه می دارد. در ضمن نمی گذارد گه گاز سرد از آن به راحتی خارج شده و اتلاف انرژی را به حداقل می رساند.

این موضوع برای مصارف پزشکی و داروها که باید در دمای مناسب و پایین قرار بگیرند بسیار مناسب است. داروها که در مکان های مرتبط با مسائل پزشکی اعم از بیمارستان ها، درمانگاه ها و داروخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند باید در دمای مناسبی نگه داری شوند. دمای مناسب یعنی دمایی که پایین بوده و از فساد مواد دارویی جلوگیری کند. شیشه های سکوریت یخچال امکان شکستن شیشه ها را به حداقل می رساند. در محیط های درمانی که ایمنی حرف اول را می زند، اسفادهداز شیشه های سکوریت در این یخچال ها مناسب به نظر می رسد. بنابراین در یخچال صنعتی داروخانه از شیشه سکوریت استفاده می شود. زیرا احتمال شکست شیشه های سکوریت بسیار پایین بوره و امنیت بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها و آزمایشگاه را تامین می کند.

یخچال صنعتی داروخانه

سیستم خنک کننده یخچال صنعتی داروخانه به صورت گردش هوای جاری بوده و برفک زدایی هم به صورت اتوماتیک است
جنس بدنه خارجی یخچال از ورقه گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک است‌.
جنس درب آلومینیومی سنگین است و تعداد طبقات آن به خاطر مصرف بیمارستانی از ۳ تا ۵ طبقه می باشد.
وزنی که هر طبقه می تواند تحمل کند حدود ۳۰ تا ۲۰ کیلوگرم می باشد. این برای مصارف پزشکی بسیار مناسب و به صرفه است.
نوع سیستم روشنایی این یخچال ای بوده و در داخل و خارج کابین ال ای دی و نور ال ای دی به کار رفته است.
دارای قفل درب می باشد و نوع ترموستات آن هم مکانیکی است.

یخچال صنعتی داروخانه چه قیمتی دارد؟

یخچال صنعتی داروخانه در شرکت‌های مختلف با قیمت های گوناگونی ارائه می‌ شود. اما گروه تجاری صنعتی سرمایش قیمت های مناسبی را برای شما مصرف کنندگان فراهم کند.
پایین ترین و حداقل قیمت یخچال در بازار از مبلغ چهار میلیون تومان شروع شده و بالاتر هم می‌رود.
گروه تجاری صنعتی سرمایش یخچال های خود را در قیمتهای بسیار مناسب و با کیفیت بسیار عالی در اختیار شما قرار می دهند
برای آگاهی از قیمت محصولات مورد نظر خود و مشاوره خرید کافی است با مشاوران فروش ما تماس بگیرید. مشاوران فروش ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما می باشند

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

Call Now Buttonمشاور فروش