قیمت یخچال مغازه پروتئینی ارزان

قیمت یخچال مغازه پروتئینی ارزان

قیمت یخچال مغازه پروتئینی به صورت عمده در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، قم، اراک، یزد و سایر شهرهای ایران توسط تولیدی ها مشخص می شود. شرکت بازرگانی آیسان در زمینه تولید یخچال مغازه پروتئینی فعالیت می کند.

قیمت یخچال مغازه پروتئینی

برای اطلاع ازقیمت یخچال مرغ و گوشت ، لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل، قیمت یخچال ویترینی دست دوم، قیمت یخچال ویترینی زاگرس و لیست قیمت یخچال مرغ فروشی می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان در زمینه صادرات یخچال ویترینی ایستاده به سوریه، امارات، ترکیه، قطر ارمنستان و گرجستان و سایر کشورهای جهان فعالیت می کند.

در این مقاله می خوانید:

 • قیمت یخچال مغازه پروتئینی چقدر است؟
 • لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل را از کجا میتوان تهیه کرد؟
 • خرید یخچال فروشگاهی چگونه امکان پذیر است؟
 • صادرات یخچال ویترینی ایستاده به سوریه چگونه است؟

استعلام قیمت یخچال مغازه پروتئینی 

یخچال مغازه پروتئینی یکی از مدل های یخچال صنعتی است که در اغذیه فروشی ها و فروشگاه های موادغذایی پروتئینی استفاده می شود. قیمت یخچال مغازه پروتئینی بر اساس متراژ آن تعیین می‌شود. علاوه بر آن جنس موتور و بدنه آن نیز در تعیین قیمت موثر است.

 • مشخصات فنی یخچال پروتئینی
 • ابعاد:  مدل 1/5 متری 150*150*80 سانتی متر
 • مدل 2 متری 200*200*80سانتی متر
 • جنس شیشه سکوریت نشکن
 • جنس بدنه استیل عایق تزریق فوم
 • نورپردازی LED
 • قدرت کمپرسور 3/4

برای آگاهی از قیمت یخچال مغازه پروتئینی می توانید به نمایندگی فروش یخچال های صنعتی در سطح شهر خود مراجعه کنید و یا با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس حاصل نمایید. پیش از آن نیز می توانید با مراجعه به صفحه محصولات شرکت‌ آیسان از انواع محصولات تولید شده توسط این شرکت اطلاع یابید تا انتخابی راحت تر و همچنین یخچال مناسب تری برای شغل خود خریداری کنید.

قیمت یخچال مغازه پروتئینی

لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل

یخچال ویترینی الکترواستیل دارای ابعاد و اندازه های متنوع است. به همین علت برای تهیه لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل باید به سایت این شرکت مراجعه کنید.  همچنین می توانید استعلام قیمت را از طریق نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی بگیرید.

قیمت یخچال مغازه پروتئینی

کسانی که قصد خرید یخچال ویترینی دارند باید ابتدا جنس بدنه و همچنین کیفیت موتور یخچال سفارشی را مشخص کنند و سپس با مراجعه به نمایندگی فروش یخچال فروشگاهی اقدام به خرید یخچال ویترینی و همچنین خرید یخچال مغازه پروتئینی کنند.

مرکزخرید یخچال فروشگاهی 

یخچال فروشگاهی امروزه به دلیل گسترش هایپرمارکت و سوپرمارکت ها با استقبال فراوانی جهت خرید و فروش روبرو شده است. به همین علت مشتریان زیادی برای خرید یخچال فروشگاهی به نمایندگی فروش یخچال فروشگاهی در شهرهای خود مراجعه می‌کنند .

قیمت یخچال مغازه پروتئینی

یکی از مهمترین دلایل افزایش قیمت خرید یخچال فروشگاهی و همچنین قیمت یخچال مغازه پروتئینی خرید از نمایندگی فروش یخچال هاست. این موضوع به دلیل آن است که نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی برای برخورداری از سود خود قیمت خرید یخچال مغازه پروتئینی و همچنین خرید یخچال فروشگاهی را بالاتر از قیمت اصلی و تولیدی آن می گذارند.

قیمت یخچال مغازه پروتئینی

مشتریانی که قصد خرید یخچال فروشگاهی را دارند می‌توانند برای کاهش قیمت خود از تولیدی های یخچال خرید کنند. شرکت آیسان امکانی فراهم کرده است که مشتریان از سراسر کشور تنها با یک تماس اقدام خرید یخچال مغازه پروتئینی و همچنین خرید‌ یخچال فروشگاهی می‌کنند.

صادرات یخچال ویترینی ایستاده به سوریه

تولید یخچال ویترینی ایستاده در ایران در دهه اخیر از جهت کیفیت رشد بسیار زیادی داشته است. کیفیت و طراحی های زیبا در یخچال های صنعتی توانسته مشتریان زیادی را از کشورهای مختلف برای خرید این محصول تشویق کند.کشور سوریه یکی از کشورهای مقصد تجاری محصولات ایرانی می باشد.

قیمت یخچال مغازه پروتئینی

قیمت تمام شده خرید یخچال ویترینی ایستاده از ایران و صادرات یخچال ویترینی ایستاده به سوریه ارزان تر از همه کشورها است به همین علت صادرات یخچال ویترینی ایستاده به سوریه می تواند دارای سود فراوانی برای تاجران ایرانی و سوری باشد. جهت آشنایی با نحوه چگونگی صادرات یخچال ویترینی ایستاده به سوریه و سایر کشورها نظیر امارات، ترکیه، قطر و گرجستان می‌توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس حاصل کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

جدیدترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در بازار

جدیدترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در بازار برای اطلاع از جدیدترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی …

Call Now Buttonمشاور فروش