نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی  با قیمت ارزان

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی با قیمت ارزان

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی با قیمت ارزان در اصفهان، تهران، قم، اراک، یزد، سمنان و سایر شهرهای ایران وجود دارد. برای خرید یخچال فروشگاهی باید به این نمایندگی ها مراجعه کرده و اقدام به خرید یخچال فروشگاهی کنید. شرکت بازرگانی آیسان در زمینه تولید و فروش یخچال فروشگاهی فعالیت می کند. این شرکت علاوه بر تامین بازار داخلی ، صادرات یخچال فروشگاهی را هم انجام می دهد. جهت آشنایی با نحوه صادرات یخچال فروشگاهی به قطر، کویت، ترکیه، امارات، سوریه، روسیه و سایر کشورهای منطقه می توانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی در شهرهای مختلف کجاست؟

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم چقدر است؟

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب چقدر است؟

قیمت خرید یخچال فروشگاهی به چه میزان است؟

صادرات یخچال فروشگاهی به قطر چگونه امکان پذیر است؟

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی

برای راه اندازی یک فروشگاه بزرگ یا یک کسب و کار مرتبط با موادغذایی اولین و مهم ترین مسئله خرید یخچال فروشگاهی با کیفیت و ارزان است. کسانی که قصد خرید یخچال فروشگاهی دارند باید به نمایندگی فروش یخچال فروشگاهی یا کارخانه یخچال ایستاده مراجعه کنند. مسلما این مراکز در نقاط مختلفی از شهرها هستند مثلا در شهر اصفهان مرکز تجمع نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی خیابان جی هست.

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی

البته خرید از نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی می تواند برای مشتریان گران تر تمام شود؛ زیرا مشتریان علاوه بر هزینه خرید یخچال فروشگاهی باید هزینه سود نمایندگی فروش را هم بپردازند. شرکت بازرگانی آیسان امکانی فراهم کرده است که مشتریان بدون مراجعه به نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی و تنها با یک تماس خرید کنند. خرید یخچال فروشگاهی از شرکت آیسان با قیمت ارزان و نرخ تولیدی می باشد.

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

یخچال های روباز فروشگاهی دست دوم معمولا توسط مشتریانی خریداری می‌شوند که ترجیح می‌دهند به جای خرید یخچال فروشگاهی نو اقدام به خرید یخچال روباز فروشگاهی دست دوم کنند. یخچال روباز فروشگاهی دست دوم به جهت سیستم تبرید متفاوت توانسته اعتماد مشتریان را جلب کند. این یخچال بدون داشتن درب و تنها با سیستم پرده هوا مواد غذایی درون خود را خنک نگه می دارد.

 

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی

پیشنهاد می‌شود برای خرید یخچال روباز فروشگاهی اقدام به خرید دست اول یا نو کنید؛ چرا که قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم با قیمت یخچال روباز فروشگاهی نو تفاوت چندانی ندارد.اما کیفیت یخچال فروشگاهی دست دوم نسبت به یخچال روباز فروشگاهی نو متفاوت است.

یخچال روباز فروشگاهی دست دوم گارانتی و خدمات پس از فروش ندارد و اگر سیستم یخچال دچار مشکل شود باید هزینه زیادی را برای تعمیر آن بپردازید.

برای آگاهی از قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم می توانید به نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی در شهرهای خود مراجعه کنید. همچنین برای خرید یخچال فروشگاهی می توانید با مشاورین فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. یخچال‌های فروشگاهی شرکت آیسان دارای گارانتی دو ساله و خدمات پس از فروش می باشد.

قیمت خرید یخچال فروشگاهی

قیمت خرید یخچال فروشگاهی بستگی به مدل و کیفیت یخچال دارد. اغلب یخچالهای فروشگاهی با متراژ خود تعیین قیمت می‌شوند به عنوان مثال هر متر یخچال فروشگاهی قیمتی معادل ۱۰ میلیون تومان به بالا دارد. به همین علت این مدل از یخچال ها از قیمت بالایی برخوردار هستند.

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی

علاوه بر این کیفیت موتور نیز در تعیین قیمت خرید یخچال فروشگاهی موثر است. برای سفارش محصول خود باید ابتدا متراژ مشخص خود را تعیین کنید و بعد از آن با مشاوران فروش شرکت‌ها تماس بگیرید و یا این که به نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی در شهرهای خود مراجعه کنید.

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

یخچال فروشگاهی بدون درب در واقع همان یخچال فروشگاهی پرده هواست که سیستم برودتی متفاوتی نسبت به مدل های دیگر یخچال فروشگاهی دارد. این مدل از یخچال ها برای قرار دادن در فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای و هایپر مارکت های مناسب است.

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب توسط نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی تعیین می شود.  قیمت خرید یخچال فروشگاهی بدون درب بر اساس ابعاد و متراژ آن مشخص می‌شود.

هر متر یخچال فروشگاهی بدون درب قیمتی معادل ۱۰ میلیون تومان به بالا دارد.

برای سفارش یخچال فروشگاهی بدون درب و همچنین آگاهی از قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب می توانید به نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی در شهرهای خود مراجعه کنید.

صادرات یخچال فروشگاهی به قطر

بخچال های فروشگاهی تولید شده در ایران دارای کیفیت و زیبایی مناسبی است. این مدل از یخچال ها به دلیل ظاهر جذاب و همچنین فضای لازم برای قرار دادن در فروشگاه زنجیره ای بسیار مناسب هستند.صادرات یخچال فروشگاهی به کشورهای مختلف ، تجارت پرسودی به شمار می رود است زیرا یخچالهای فروشگاهی تولید شده در ایران کیفیت برابر با محصولات خارجی دارد اما از قیمت پایین تری نسبت به آنها برخوردار است.

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی

صادرات یخچال فروشگاهی به قطر، کویت، امارات و سایر کشورها مقرون به صرفه و دارای سود فراوان است. شرکت بازرگانی آیسان در زمینه صادرات یخچال فروشگاهی به کشورهای مختلف فعالیت می‌کند. برای آگاهی از شرایط و نحوه صادرات یخچال فروشگاهی به قطر، امارات، کویت، ترکیه و سایر کشورها می توانید با مشاورین فروش آیسان تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

جدیدترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در بازار

جدیدترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در بازار برای اطلاع از جدیدترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی …

Call Now Buttonمشاور فروش