صادرات و خرید و فروش یخچال صنعتی به کشور ارمنستان

صادرات و خرید و فروش یخچال صنعتی به کشور ارمنستان

قیمت یخچال ایستاده ۴ درب به چه میزان است؟ قیمت یخچال ویترینی دست دوم چه تفاوتی دارد؟صادرات یخچال صنعتی به کشور ارمنستان چگونه امکان پذیر است؟برای خرید و فروش یخچال صنعتی چه اقداماتی لازم است؟

جهت صادرات و خرید و فروش یخچال صنعتی و همچنین آگاهی از قیمت انواع یخچال های صنعتی می توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید

قیمت یخچال ایستاده ۴ درب به چه میزان است؟

یخچال ایستاده چهار درب یکی از انواع یخچال های ایستاده صنعتی است که به صورت ایستاده و در چهار در تولید می‌شود. یخچال ایستاده ۴ درب از بدنه استیل ساخته شده و مهمترین بخش یخچال موتور یخچال می باشد. یکی از مدل های  تولید شده یخچال ایستاده چهار درب است. مدل اول موتور در قسمت پایین یخچال قرار دارد و به همین علت شیشه‌های یخچال از قسمت پایین کمی با سطح زمین فاصله دارد. شیشه های این مدل از یخچال دوجداره هست و همچنین نور پردازی آن از لامپ led می باشد.

خرید و فروش یخچال صنعتی

مدل دوم یخچال ایستاده چهار درب به صورتی می باشد که موتور در قسمت بالای یخچال و روی یخچال قرار دارد. به همین علت این یخچال تاج دارد و ارتفاع آن از ۲ متر بیشتر است. یخچال ایستاده ۴ درب معمولاً در سوپرمارکت ها و فروشگاه های بزرگ زنجیره‌ای قرار داده می شود. چرا که ابعاد این یخچال بزرگ بوده و در فروشگاه کوچک جا نمیشود. یخچال بسته به نوع مصرف یخچال می باشد. مشتری که برای قرار دادن یخچال سوپر مارکت اقدام به خرید یخچال ایستاده چهار درب می‌کنند مورد نظرشان ۷۰ تا ۷۵ است.

 

خرید و فروش یخچال صنعتی

 

اما خریدارانی که برای قصابی و همچنین قرار دادن گوشت اقدام به خرید یخچال ایستاده ۴ درب می کنند. قطعاً با و ۸۵ و ۹۰ سفارش خود را انجام می‌دهند. برای آشنایی با انواع یخچال ایستاده ۴ درب و همچنین نوع کاربری های متفاوت که این یخچال را می دهد می توانید کاتالوگ محصولات را در سایت شرکت بازرگانی آیسان مشاهده کنید. همچنین جهت استفاده در ابعاد و اندازه های مورد نیاز خود می‌توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید و از قیمت ها و همچنین نحوه خرید و فروش یخچال صنعتی و خرید یخچال ایستاده چهار درب آگاهی یابید.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم چه تفاوتی دارد؟

یخچال ویترینی دست دوم یخچال ویترینی  است که به صورت دست دوم و برای بار چندم خرید و فروش می‌شود. مهمترین مسئله در خرید و فروش یخچال صنعتی جنس موتور یخچال می باشد. چراکه یخچال های صنعتی که با کیفیت موتور ساخته می شوند. هرچند که از عمر آنها گذشته باشد و یا به صورت دست دوم خرید و فروش می‌شود. باز هم کارایی لازم را دارند به همین علت مسئله اصلی در خرید و فروش یخچال صنعتی و همچنین خرید یخچال ویترینی دست دوم کیفیت موتور است. مورد بعدی آن کیفیت بدنه و نور پردازی یخچال می باشد.

خرید و فروش یخچال صنعتی

 

کسانی که می‌خواهند یخچال ویترینی با قیمت ارزان‌تر تهیه کنند، اقدام به خرید یخچال ویترینی دست دوم می کنند اما باید این مسئله را در نظر بگیرید. اگر مشکلی برای این یخچال به وجود بیاید شما باید به همان اندازه یا حتی بیشتر هزینه تعمیر یخچال را بکنید. به همین علت سفارش مشتریان معمولاً به صورت دسته اول و نو می باشد. جهت آگاهی از قیمت خرید یخچال ویترینی دست دوم و همچنین خرید و فروش یخچال صنعتی و صادرات آن به کشورهای مانند ارمنستان، پاکستان، افغانستان و سایر کشورهای منطقه می‌توانید با مشاوران شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

 

صادرات یخچال صنعتی به کشور ارمنستان چگونه امکان پذیر است؟

 

تولیدات مختلف یخچال صنعتی در ایران با کیفیت بسیار مناسب خود مناسب خود توانستند بازارهای جهانی را در اختیار خود بگیرد. کشورهای منطقه می توانند هدف مناسبی برای خریداران و فروشندگان یخچال صنعتی در ایران باشند. نزدیک  به ۵۰ کشور به صادرات یخچال صنعتی از ایران به کشور خود اقدام می‌کنند. کشور ارمنستان کشور همسایه ایران است و همچنین با ایران مرز زمینی دارد.

خرید و فروش یخچال صنعتی

به همین علت خرید و فروش یخچال صنعتی و همچنین صادرات یخچال صنعتی به ارمنستان برای تاجران ایرانی و همچنین تاجران ارمنستانی بسیار راحت و در دسترس است و به همین علت آن ها می توانند یخچال صنعتی با کیفیت بیشتر و همچنین با قیمت مناسب تری نسبت به کشور خود را در ایران خریداری کرده و اقدام به صادرات یخچال صنعتی کنند. برای آگاهی از قیمت یخچالهای صنعتی و همچنین خرید و فروش یخچال صنعتی و صادرات آن به ارمنستان و سایر کشورها می توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

برای خرید و فروش یخچال صنعتی چه اقداماتی لازم است؟

 

برای خرید و فروش یخچال صنعتی تنها کافی است با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید. شما می توانید محصولات و و اندازه های آن را در کاتالوگ که در سایت قرار داده شده مشاهده کنید و با انتخاب محصول مورد نظر خود جهت آگاهی از قیمت و همچنین سفارش و خرید آن با مشاور فروش در شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید. مشاوره فروش به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان خود در ایران و در سایر کشورهای جهان می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

فروش یخچال صنعتی اصفهان

مرکزفروش یخچال صنعتی اصفهان به صورت عمده

مرکزفروش یخچال صنعتی اصفهان به صورت عمده صادرات و فروش یخچال صنعتی اصفهان به روسیه …

Call Now Buttonمشاور فروش