استعلام قیمت یخچال صنعتی با کیفیت و ارزان

استعلام قیمت یخچال صنعتی با کیفیت و ارزان قیمت

برای استعلام قیمت یخچال صنعتی با کیفیت در تهران، شیراز، اصفهان، قم ، یزد، اراک، کرمان و تبریز باید به مراکز فروش یخچال صنعتی مراجعه کنید. در این مراکز می توانید از قیمت یخچال صنعتی در مدل های مختلف اطلاع یابید. شرکت بازرگانی آیسان یکی از شرکت های تولید کننده یخچال صنعتی در ایران می باشد.

قیمت یخچال صنعتی

این شرکت مدلهای متنوعی از یخچال صنعتی را تولید می کند. برای اطلاع از قیمت یخچال ویترینی دست دوم، قیمت یخچال سه درب فروشگاهی، قیمت یخچال صنعتی ایستاده، قیمت یخچال ویترینی رومیزی، لیست قیمت یخچال فروشگاهی، مشخصات یخچال ویترینی، خرید یخچال صنعتی و قیمت یخچال صنعتی الکترواستیل میتوانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

  • استعلام قیمت یخچال صنعتی در تهران چگونه است؟
  • قیمت یخچال سه درب فروشگاهی در تبریز به چه میزان است؟
  • لیست قیمت یخچال فروشگاهی در اهواز را چگونه می توان تهیه کرد؟
  • صادرات یخچال صنعتی به مالزی چگونه انجام میشود؟

استعلام قیمت یخچال صنعتی در تهران

یخچال صنعتی اصطلاحی برای انواع یخچال هایی است که در فروشگاه ها، رستوران ها و مراکز فروش مواد غذایی استفاده می شود. یخچال صنعتی مدل های بسیار متنوع و گسترده ای دارد. هر کدام از مدل های یخچال صنعتی ابعاد و اندازه های مختلفی دارد و به همین علت قیمت یخچال صنعتی بسیار متنوع می باشد.برای خرید یخچال صنعتی ابتدا بهتر است مشخص کنید که کدام یک از مدل های یخچال صنعتی را خریداری می‌کنید.

قیمت یخچال صنعتی

بعد از آن ابعاد و اندازه های استاندارد یا سفارشی خود را به تولید کننده یخچال صنعتی ارائه کنید و سپس از قیمت یخچال صنعتی اطلاع یابید. در شهر تهران تولید کننده های بزرگی اقدام به تولید و فروش یخچال صنعتی می کنند. مرکز تجمع این تولیدکنندگان خیابان پیروزی و همچنین مسگرآباد می باشد. تولید کننده های کارگاهی نیز در جاده خاوران و همچنین جاده ساوه کرج وجود دارند.

قیمت یخچال صنعتی

کسانی که در شهر تهران زندگی می کنند می توانند با مراجعه به این مراکز از قیمت یخچال صنعتی اطلاع یابند. شرکت بازرگانی آیسان یکی از تولید کننده های یخچال صنعتی می باشد. این شرکت مدل های متنوعی از یخچال صنعتی را تولید می‌کند. برای استعلام قیمت یخچال صنعتی می توانید بدون مراجعه حضوری و تنها از طریق تماس با مشاوره فروش قیمت یخچال صنعتی اطلاع یابید.

قیمت یخچال سه درب فروشگاهی در تبریز

یخچال سه درب فروشگاهی یخچال های صنعتی هستند که در متراژهای بزرگ تولید می شوند. این یخچال ها معمولا ابعاد و اندازه های استاندارد دارند. اما برخی از مشتریان نیز متراژهای سفارشی را برای یخچال سه درب فروشگاهی می خواهند.معمولا یخچال سه درب فروشگاهی برای فروشگاههای بزرگ تولید می شود. طول این یخچال ها به صورت استاندارد 2متر و ارتفاع آنها نیز 2متر می باشد هم چنین عمق این یخچال سه درب فروشگاهی بین 80 تا 85 سانتی متر است.

قیمت یخچال صنعتی

بدنه یخچال سه درب فروشگاهی از جنس استیل استنلس بوده و شیشه های آن دوجداره ، ضد بخار و نشکن هستند. برای اطلاع از قیمت یخچال سه درب فروشگاهی باید به مراکز فروش یخچال ها در شهر تبریز بروید. با مراجعه به مراکز فروش یخچال صنعتی می توانید از ویژگی های یخچال های صنعتی و همچنین قیمت یخچال سه درب فروشگاهی اطلاع یابید.

قیمت یخچال صنعتی

اگر در شهر تبریز زندگی نمی کنید و می خواهید از قیمت یخچال سه درب فروشگاهی آگاه شوید می توانید با مشاوره فروش شرکت تماس بگیرید. مشاوره فروش شرکت آیسان به صورت رایگان به شما در خرید یخچال سه درب فروشگاهی کمک می‌کند.

لیست قیمت یخچال فروشگاهی در اهواز

یخچال فروشگاهی اصطلاحی است که برای یخچال های بزرگ و با متراژ طولانی تر به کار برده میشود. معمولا یخچال فروشگاهی از سه درب بیشتر بوده و قیمت آن نیز از قیمت یخچالهای صنعتی دو درب و سه درب بیشتر است. یخچال ایستاده فروشگاهی در دو مدل پرده هوا و درب دار تولید می شود.

قیمت یخچال صنعتی

مدل پرده هوا یخچال ایستاده فروشگاهی بر اساس متراژ تعیین قیمت می شود. هر متر یخچال ایستاده فروشگاهی بدون درب ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومان قیمت دارد. یخچال ایستاده فروشگاهی درب دار نیز بر اساس متراژ تعیین قیمت می شود. یخچال ایستاده فروشگاهی با طول ۳ متر بین ۴۰ تا ۴۵ بین ۴۰ تا ۴۵ میلیون تومان قیمت دارد.

برای استعلام لیست قیمت یخچال فروشگاهی در شهر اهواز باید به مراکز فروش یخچال در شهر اهواز مراجعه کنید. همچنین میتوانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

صادرات یخچال صنعتی به مالزی

یخچالهای صنعتی تولید شده در ایران در سال‌های اخیر توانسته‌اند جایگاه مناسبی در بین مشتریان و خریداران یخچال صنعتی به دست بیاورند. یخچال های صنعتی به دلیل کیفیت و قیمت ارزان آن نسبت به نمونه های خارجی بازار مناسبی برای صادرات به کشورهای منطقه و جهان دارند.

قیمت یخچال صنعتی

کشورهای مختلفی اقدام به خرید یخچال صنعتی ایرانی می کنند. یکی کشورها جهت صادرات یخچال صنعتی کشور مالزی است. برای اطلاع از نحوه صادرات یخچال صنعتی به مالزی می توانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان علاوه بر فروش یخچال صنعتی در ایران اقدام به صادرات یخچال صنعتی به مالزی، انگلیس، پاکستان، ارمنستان، گرجستان، عراق، سوریه، قطر، امارات و کشورهای دیگر کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال مغازه پروتئینی

قیمت یخچال مغازه پروتئینی ارزان

قیمت یخچال مغازه پروتئینی ارزان قیمت یخچال مغازه پروتئینی به صورت عمده در شهرهای تهران، …

Call Now Buttonمشاور فروش