بازار خرید یخچال فروشگاهی با قیمت عمده

بازار خرید یخچال فروشگاهی با قیمت عمده

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی کجاست؟ قیمت یخچال ویترینی دست دوم به چه میزان است؟ قیمت یخچال مغازه پروتئینی چقدر است؟ صادرات یخچال فروشگاهی به افغانستان چگونه امکان پذیر است؟

بازار خرید یخچال فروشگاهی با قیمت عمده و همچنین صادرات یخچال فروشگاهی به کشورهای امارات، ترکیه، عراق،  افغانستان و سوریه از طریق شرکت بازرگانی آیسان امکان پذیر می باشد.

 نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی

شرکت‌های بازرگانی و تولیدی‌های مختلف یخچالهای صنعتی در شهرهای گوناگون نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی را دارند. این شرکت‌ها با ارسال یخچال های صنعتی خود به نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی تامین نیاز مشتریان شهرستانها را فراهم می‌کنند. یکی از دلایل افزایش قیمت یخچال های ویترینی و همچنین قیمت خرید یخچال فروشگاهی خریداری این مدل از یخچال ها از نمایندگی های فروش است.

خرید یخچال فروشگاهی

به این علت که نمایندگی های فروش اغلب برای به دست آوردن سود خود قیمت فروش یخچال فروشگاهی را گران تر از قیمت خرید یخچال فروشگاهی از کارخانه می‌کنند.شرکت بازرگانی آیسان با فروش یخچال فروشگاهی با قیمت عمده و همچنین ارسال آن به همه نقاط کشور این مشکل را برای مشتریان خود برطرف کرده است.

خرید یخچال فروشگاهی

 

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

یخچال ویترینی دست دوم برای چندمین بار خرید و فروش می‌شود. عوامل موثر بر قیمت یخچال ویترینی دست دوم جنس موتور آن و همچنین کیفیت بدنه است. به همین علت اگر یخچال ویترینی دست دوم کیفیت بدنه مناسب و همچنین جنس موتور با کیفیتی داشته باشد قیمت بالاتری دارد.

خرید یخچال فروشگاهی

پیشنهاد مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان به خریداران یخچال فروشگاهی و همچنین یخچالهای ویترینی آن است که این مدل از یخچال ها را به صورت نو و دست اول تهیه کنند ، چرا که تفاوت چندانی در قیمت و خرید یخچال فروشگاهی به صورت نو و یا خرید یخچال ویترینی دست دوم نمی باشد.

خرید یخچال فروشگاهی

مشتریان نباید تنها به خاطر کمی ارزان تر بودن یخچالهای ویترینی دست دوم اقدام به خرید آن کنند چرا که بعد از آن مشکلات فنی باعث می‌شود تا فرد علاوه بر پرداخت هزینه خرید یخچال ویترینی دست دوم هزینه های تعمیر آن را بپردازد.برای آگاهی از قیمت یخچال ویترینی و همچنین خرید یخچال فروشگاهی می‌توانید با مشاوران فروش تماس بگیرید

قیمت یخچال مغازه پروتئینی

یخچال مغازه پروتئینی اغلب بر اساس عمق و همچنین ارتفاع آنها قیمت‌گذاری می‌شوند. یخچال مغازه پروتئینی یخچالهایی است که در فروشگاه‌های قصابی و مغازه های پروتئینی که فروش انواع مواد غذایی مانند سوسیس و کالباس دارند، خریداری می شود.

خرید یخچال فروشگاهی

قیمت یخچال مغازه پروتئینی ارتفاع 2 متر و طول یک و نیم و عمق ۹۵ از ۱۷ میلیون تومان شروع می‌شود و به بالا می‌رود.علت افزایش قیمت به خاطر کیفیت بدنه و همچنین جنس موتور می‌باشد. برای آگاهی از قیمت یخچال مغازه پروتئینی و همچنین سفارش محصول خود می‌توانید با مشاوران شرکت آیسان تماس بگیرید.

خرید یخچال فروشگاهی

 

صادرات یخچال فروشگاهی به افغانستان

یخچالهای فروشگاهی تولید شده در کشور ایران با نمونه های مشابه خارجی به لحاظ کیفیت برابری می کند. به همین علت صادرات یخچال فروشگاهی و همچنین خرید یخچال فروشگاهی در کشورهای همسایه بازار مناسبی دارد. کشور افغانستان که در قسمت جنوب شرقی ایران قرار دارد با داشتن مرز طولانی و زمینی با ایران توانسته بازار مناسبی را جهت صادرات محصولات ایرانی فراهم کند.

خرید یخچال فروشگاهی

صادرات یخچال فروشگاهی توسط شرکت آیسان امکان پذیر می باشد.برای صادرات یخچال فروشگاهی و همچنین خرید یخچال فروشگاهی با قیمت عمده می‌توانید با مشاوران فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

جدیدترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در بازار

جدیدترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در بازار برای اطلاع از جدیدترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی …

Call Now Buttonمشاور فروش