قیمت خرید دستگاه بستنی ساز قیفی از کارخانه

قیمت خرید دستگاه بستنی ساز قیفی از کارخانه

برای اطلاع از قیمت خرید دستگاه بستنی ساز قیفی از کارخانه باید به کارخانجات فروش این دستگاه در شهرهای بزرگ بروید. دو کارخانه بزرگ نیکنام و شمس از تولیدکنندگان بزرگ دستگاه بستنی ساز در ایران می باشد. شرکت بازرگانی آیسان نیز در زمینه خرید و فروش دستگاه بستنی ساز قیفی فعالیت می کند.

خرید دستگاه بستنی ساز قیفی

برای اطلاع از قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی ارزان قیمت، دستگاه بستنی بستنی ساز صنعتی، قیمت دستگاه بستنی ساز صنعتی دست دوم، ارزانترین دستگاه بستنی ساز، نمایندگی فروش دستگاه بستنی ساز قیفی در تهران و همچنین قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم می توانید با مشاوره فروش شرکت‌ آیسان تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

  • خرید دستگاه بستنی ساز قیفی در شیراز چقدر است؟
  • ارزانترین دستگاه بستنی ساز کدام دستگاه است؟
  • قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم در ارومیه چقدر است؟
  • نمایندگی فروش دستگاه بستنی ساز قیفی در تهران کجاست؟
  • صادرات دستگاه بستنی قیفی به روسیه چگونه انجام میشود؟

خرید دستگاه بستنی ساز قیفی در شیراز

دستگاه بستنی ساز قیفی دارای مدلهای متنوعی است. دو شرکت بزرگ نیکنام و همچنین شرکت شمسا اقدام به تولید و فروش دستگاه بستنی ساز قیفی کرده اند. برای اطلاع از قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی باید ابتدا مشخص کنید که کدام یک از مدل‌های این دستگاه را خریداری خواهید کرد.

خرید دستگاه بستنی ساز قیفی

مدل های دستگاه بستنی ساز قیفی در سه مدل تک فاز، سه فاز و پنج فاز تولید می‌شود. مدل سه فاز شرکت نیکنام با قیمت حدود ۱۴۰ میلیون تومان تولید می شود. مدل های تک فاز آن قیمتی حدود ۱۱۵ میلیون تومان دارد. دستگاه بستنی ساز قیفی نیکنام قیمت حدود ۱۳۰ تا ۱۶۰ میلیون تومان دارد.

خرید دستگاه بستنی ساز قیفی

برای خرید دستگاه بستنی ساز قیفی مدل شمس نیز تقریبا همین قیمت ها در بازار وجود دارد. شرکت بازرگانی آیسان مرکز خرید و فروش دستگاه بستنی ساز قیفی می تواند به شما کمک کند تا با قیمت مناسب دستگاه بستنی ساز قیفی تهیه کنید. برای اطلاع از نحوه خرید دستگاه بستنی ساز قیفی میتوانید با مشاوره فروش شرکت تماس بگیرید.

ارزانترین دستگاه بستنی ساز

دستگاه بستنی ساز قیمت‌های بسیار متنوعی دارند. قیمت دستگاه بستنی ساز تک فاز از ۱۰۰ میلیون تومان شروع شده و بالا می رود. شرکت های مختلفی در ایران اقدام به تولید و فروش دستگاه بستنی ساز قیفی می‌کنند. هر کدام از این شرکت‌ها مدلهای متنوعی از دستگاه بستنی ساز را به فروش می‌رسانند.

خرید دستگاه بستنی ساز قیفی

برای اینکه بتوان یک دستگاه بستنی ساز ارزان خریداری کنید بهتر است از مدل دستگاه بستنی ساز رومیزی استفاده کنید. این مدل که دارای دو مخزن ۱۶ لیتری میباشد. با قیمت حدود ۳۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد. معمولا از دستگاه بستنی ساز رومیزی در کافی شاپ ها و رستوران ها استفاده می شود. اما مدل های دیگر دستگاه بستنی ساز قیفی در ابعاد و اندازه های بزرگتر تقریباً همان قیمت ۱۰۰ تا ۱۳۰ میلیون تومان را دارند.

قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم در ارومیه

قیمت بالای دستگاه بستنی قیفی باعث شده است تا مشتریان به جای خرید دستگاه بستنی ساز قیفی نو اقدام به خرید دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم کنند. دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم توسط فروشگاه های مختلف خرید و فروش می‌شود. قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم بر اساس جنس موتور آن و همچنین شرکت تولید کننده مشخص می‌شود.

خرید دستگاه بستنی ساز قیفی

شرکت نیکنام و شمس از شرکت های معروف دستگاه بستنی ساز قیفی هستند. قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم بین ۶۰ تا ۷۰ میلیون تومان است. البته این قیمت در مدل بستنی ساز قیفی سه فاز بیشتر خواهد بود. موتور های به کار رفته شده در دستگاه بستنی ساز قیفی موتورهای ایتالیایی است.

برای خرید دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم می توانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. همچنین می توانید با تماس با مشاوره فروش از لیست قیمت دستگاه بستنی ساز دست دوم و همچنین قیمت خرید دستگاه بستنی ساز قیفی اطلاع یابید.

نمایندگی فروش دستگاه بستنی ساز قیفی در تهران

در شهر تهران شرکت های مختلفی هستند که در زمینه فروش دستگاه بستنی ساز قیفی فعالیت می کنند. این نمایندگی ها معمولا در خیابان های مختلف تهران که محل تجمع فروشگاههای یخچال های صنعتی استقرار دارند. علاوه بر نمایندگی فروش  دستگاه بستنی ساز قیفی در تهران، خرید و فروش این مدل به صورت دست دوم نیز انجام می‌شود.

خرید دستگاه بستنی ساز قیفی

خرید از نمایندگی می‌تواند برای مشتریان گران‌تر از زمانی باشد که از کارخانه اقدام به خرید دستگاه بستنی ساز قیفی کنند. پس بهتر است برای کاهش هزینه ها، مستقیما از کارخانه اقدام به خرید دستگاه بستنی ساز قیفی کنید. برای این کار می توانید با مشاورین شرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان محصولات خود را با قیمت کارخانه و ارزانتر از بازار به مشتریان ارائه می دهد.

صادرات دستگاه بستنی ساز قیفی به روسیه

دستگاه بستنی ساز قیفی ساخت ایران علاوه بر تامین بازار داخل در کشورهای دیگر نیز به فروش می‌رسد. یکی از کشورهای مقصد جهت صادرات دستگاه بستنی ساز قیفی کشور روسیه است .شرکت های مختلفی در ایران اقدام به صادرات دستگاه بستنی ساز قیفی به کشور روسیه می کنند.

خرید دستگاه بستنی ساز قیفی

بازرگانی آیسان مدل های مختلف دستگاه بستنی ساز قیفی را به کشور روسیه صادر می کند. برای اطلاع از نحوه صادرات دستگاه بستنی ساز قیفی به روسیه، امارات، ترکیه، گرجستان، عراق، کویت، افغانستان و ارمنستان میتوانید با مشاوره فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

Call Now Buttonمشاور فروش