استعلام قیمت یخچال ویترینی دست دوم در تهران

استعلام قیمت یخچال ویترینی دست دوم در تهران

قیمت یخچال ویترینی دست دوم معمولا از قیمت یخچال ویترینی نو پایین تر است. برای استعلام قیمت یخچال ویترینی دست دوم در تهران باید به مراکز خرید یخچال صنعتی مراجعه کنید.

شرکت بازرگانی آیسان در زمینه خرید و فروش یخچال ویترینی نو فعالیت می کند. برای آگاهی از لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل ، لیست قیمت یخچال سوپری ، قیمت یخچال ایستاده 4 درب، قیمت یخچال ویترینی دست دوم اصفهان، قیمت یخچال ایستاده 60 سانتی دست دوم، قیمت یخچال بستنی دست دوم و قیمت یخچال ایستاده دو درب می توانید با مشاوران فروش شرکت تماس بگیرید.

شرکت آیسان همچنین در زمینه صادرات یخچال ویترینی ایستاده به افغانستان، عراق، ارمنستان، امارات، قطر و ترکیه فعالیت می کند.

در این مقاله می خوانید:

استعلام قیمت یخچال ویترینی دست دوم در تهران چگونه است؟

قیمت یخچال مغازه پروتئینی چقدر است؟

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب در سال 1400 چقدر است؟

صادرات یخچال ویترینی ایستاده به افغانستان چگونه امکان پذیر است ؟

استعلام قیمت یخچال ویترینی دست دوم در تهران

برای استعلام قیمت یخچال ویترینی دست دوم در تهران باید به مراکز خرید و فروش یخچال ویترینی دست دوم در تهران مراجعه کنید. این مراکز معمولا در خیابان های مشخصی قرار دارند. یکی از مراکز خرید و فروش یخچال ویترینی دست دوم در شهر تهران در خیابان پیروزی است.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

پیشنهاد مشاوران فروش شرکت آیسان به خریداران یخچال ویترینی دست دوم آن است که به جای خرید یخچال ویترینی دست دوم یخچال ویترینی نو بخرند. زیرا یخچال ویترینی دست دوم بدون ضمانت نامه و خدمات پس از فروش است. همچنین قیمت یخچال ویترینی دست دوم تفاوت چندانی با قیمت یخچال ویترینی نو ندارد.

قیمت یخچال مغازه پروتئینی

قیمت یخچال مغازه پروتئینی عموماً بر اساس ابعاد و اندازه های خود تعیین قیمت می‌شود. یخچال مغازه پروتئینی یک ویژگی برجسته دارد و آن سیستم خنک کننده یخچال است. محتویات درون یخچال مغازه پروتئینی گوشت و مواد غذایی پروتئین است و به همین علت باید از خشک شدن گوشت درون یخچال جلوگیری کند.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

قیمت یخچال مغازه پروتئینی توسط نمایندگی فروش یخچال های ویترینی و همچنین شرکت های تولید کننده یخچال صنعتی تعیین می‌شود. قیمت یخچال مغازه پروتئینی بستگی به ابعاد و اندازه آن نیز دارد.

ابعاد استاندارد یخچال مغازه پروتئینی:

ارتفاع 2متر ، طول 2 متر و 2متر ونیم ، عمق 95 سانتی متر

برای آگاهی از قیمت یخچال مغازه پروتئینی می توانید به نمایندگی فروش یخچال های صنعتی مراجعه کرده و از قیمت یخچال مغازه پروتئینی آگاهی یابید

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب در سال 1400

امروزه با گسترش سوپرمارکت ها و هایپرمارکت های بزرگ استقبال فراوانی از خرید یخچال فروشگاهی بدون درب در بازار خرید و فروش یخچال فروشگاهی شده است. یخچال فروشگاهی بدون درب از سیستم پرده هوا استفاده می‌کند. در طراحی یخچال فروشگاهی بدون درب دیگر نیازی به قرار دادن درب روی یخچال وجود ندارد. یخچال فروشگاهی بدون درب با طراحی زیبا و جذاب خود توانسته نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

با وجود نوسانات قیمت در بازار یخچال فروشگاهی بهتر است برای استعلام قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب به مراکز خرید یخچال فروشگاهی مراجعه کنید.

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب به صورت متراژی تعیین می‌شود. هر متر یخچال فروشگاهی بدون درب قیمتی معادل ۱۰ میلیون تومان به بالا دارد.

با مراجعه به مراکز خرید یخچال فروشگاهی بدون درب و یا نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی می توانید هم از قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب آگاهی یابید و هم اقدام به خرید یخچال فروشگاهی بدون درب کنید.همچنین می توانید بدون مراجعه حضوری و با یک تماس با مشاوران فروش آیسان از قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب، قیمت یخچال مغازه پروتئینی و قیمت یخچال ویترینی دست دوم مطلع شوید.

صادرات یخچال ویترینی ایستاده به افغانستان

کشور افغانستان یکی از کشورهای همسایه ایران است که بازار صادراتی مناسبی جهت خرید و فروش انواع کالاها را دارد. یخچال های صنعتی تولید شده در ایران به جهت کیفیت مناسب خود توانسته اعتماد مشتریان خارجی را جلب کند. علاوه بر آن قیمت پایین یخچال های ایرانی تولید شده نسبت به یخچال های خارجی ، صادرات یخچال ویترینی ایستاده را پرسود و مقرون به صرفه کرده است.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

تاجران ایرانی و افغانی که قصد صادرات یخچال ویترینی ایستاده به افغانستان را دارند می‌توانند از صادرات یخچال ویترینی ایستاده سود زیادی را نصیب خود کنند.شرکت بازرگانی آیسان نیز در زمینه صادرات یخچال ویترینی ایستاده و همچنین انواع مدلهای یخچال های صنعتی فعالیت می کند. برای آشنایی با نحوه صادرات یخچال ویترینی ایستاده به افغانستان، امارات، قطر، کویت، روسیه ، ارمنستان، گرجستان و سایر کشورهای جهان می توانید با مشاورین فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

خرید یخچال ویترینی اصفهان

مرکز خرید یخچال ویترینی اصفهان با ارزانترین قیمت

مرکز خرید یخچال ویترینی اصفهان با ارزانترین قیمت مرکز خرید یخچال ویترینی اصفهان با ارزانترین …

Call Now Buttonمشاور فروش