استعلام قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در اصفهان

استعلام قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در اصفهان

برای آگاهی از قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم درشهر اصفهان لازم است به مراکز فروش دست دوم یخچال مراجعه کنید. این مراکز عمدتاً در خیابان‌های اطراف اصفهان قرار دارند. شرکت بازرگانی آیسان در زمینه تولید و فروش یخچال روباز فروشگاهی به صورت نو فعالیت می کند.

 قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

این شرکت علاوه بر تولید یخچال روباز فروشگاهی نو، محصولات دیگر یخچال صنعتی را نیز تولید می‌کند. برای استعلام لیست قیمت یخچال مرغ فروشی، قیمت یخچال سه درب فروشگاهی، قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب، یخچال فروشگاهی جلو باز، قیمت یخچال سوپرمارکت دست دوم و قیمت یخچال بدون درب دست دوم می توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

  • قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در اصفهان به چه میزان است؟
  • قیمت یخچال سه درب فروشگاهی در تهران چقدر است؟ 
  • لیست قیمت یخچال مرغ فروشی در قم را چگونه می توان به دست آورد؟
  • صادرات یخچال روباز فروشگاهی به کشور ارمنستان چگونه انجام میشود؟

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در اصفهان

در شهر اصفهان تولید کننده های بسیار زیادی اقدام به تولید و فروش یخچال روباز فروشگاهی می کنند. این تولیدکننده ها معمولاً قیمت یخچال روباز فروشگاهی خود را بر اساس متراژ آن تعیین می کنند. از جمله تولید کننده های معروف در شهر اصفهان شرکت ایران سرما بهاردوست، شرکت اصفهان سرد و شرکت کینو هست.

 قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

این شرکت ها محصولات خود را به صورت نو به فروش می‌رسانند. کسانی که قصد خرید یخچال روباز فروشگاهی دست دوم را دارند باید به فروشگاه های دست دوم یخچال بروند. این فروشگاه ها معمولاً در اطراف شهر اصفهان و در انتهای خیابان جی قرار دارند.پیشنهاد مشاوره فروش به خریداران دست دوم آن است که با پرداخت کمی هزینه بیشتر اقدام به خرید یخچال نو کنند ،

 قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

یخچال دست دوم گارانتی و خدمات پس از فروش ندارد و همین مشکل باعث تحمیل هزینه های تعمیر یخچال به مشتریان می شود.برای استعلام قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم باید ابعاد و اندازه های مورد نیاز خود را مشخص کنید. همچنین جنس موتور در تعیین قیمت یخچال روباز فروشگاه دست دوم موثر است.

قیمت یخچال سه درب فروشگاهی در تهران

یخچال سه درب فروشگاهی مدلی از یخچال فروشگاهی هست که به صورت ۳ درب تولید می‌شود. معمولاً اصطلاح یخچال فروشگاهی برای یخچالهایی استفاده می‌شود که بیشتر از دو درب دارند. این یخچال ها متراژهای بزرگتر و ابعاد بیشتری دارند. کسانی که قصد خرید یخچال سه درب فروشگاهی دارند باید مشخص کنند که این یخچال برای قرار دادن کدام مواد غذایی در نظر گرفته شده است.

 قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

عمق یخچال در افزایش و کاهش قیمت آن موثر است. مثلاً یخچال سه درب فروشگاهی برای مغازه پروتئینی عمق ۹۵ سانتی‌متر دارد اما همین مدل یخچال برای سوپرمارکت بین ۷۵ تا ۸۰ سانتی متر تولید می شود. برای استعلام قیمت یخچال سه درب فروشگاهی در تهران می توانید به مراکز فروش یخچال در این شهر مراجعه کنید.

 قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

در شهر تهران خیابان های مختلفی محل تجمع فروشندگان یخچال های صنعتی است. خیابان پیروزی ، خاوران ، مسگر آباد و جاده ساوه کرج مراکز فروش یخچال فروشگاهی در تهران هستند. اگر می خواهید هزینه کمتری برای خرید یخچال صنعتی بپردازید میتوانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

لیست قیمت یخچال مرغ فروشی در قم

یخچال مرغ فروشی معمولاً در ابعاد و اندازه های استاندارد تولید می‌شود. ارتفاع این مدل از یخچال ها معمولاً 2متر ، طول آن 2و نیم و عمق آن 80 سانتیمتر است. یخچال مرغ فروشی علاوه بر ابعاد استاندارد، ابعاد سفارشی نیز دارد. برخی از مشتریان تمایل دارند تا یخچال مرغ فروشی را با ابعاد سفارشی خود خریداری کنند. مدلی از یخچال مرغ فروشی نیز وجود دارد که به صورت خوابیده و شیشم خم هست.

 قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

قیمت یخچال مرغ فروشی از تنوع زیادی برخوردار است. پایه اصلی قیمت یخچال مرغ فروشی خوابیده از ۲۵ میلیون تومان شروع می شود و بنابر سفارش مشتری افزایش می یابد. برای استعلام لیست قیمت یخچال مرغ فروشی در شهر قم باید به مغازه های فروش یخچال مرغ فروشی در این شهر مراجعه کنید. این مغازه ها معمولاً نمایندگی کارخانه های بزرگی هستند که در شهرهای اصفهان و تهران قرار دارند.

 قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

معمولاً خرید از نمایندگی گران تر از زمانی است که شما یخچال مورد نظر خود را از تولیدی خریداری می‌کنید شرکت بازرگانی آیسان امکانی فراهم کرده است که مشتریان بدون مراجعه حضوری و تنها از طریق تماس با مشاوره فروش از لیست قیمت یخچال مرغ فروشی اطلاع یابند.

صادرات یخچال روباز فروشگاهی به ارمنستان

یخچال روباز فروشگاهی علاوه‌ بر فروش در بازار داخل در بازارهای جهانی نیز به فروش می‌رسد. این یخچال به دلیل جذابیت در طراحی و همچنین استفاده از سیستم پرده هوا در طراحی یخچال توانسته مشتریان زیادی را از کشورهای مختلف به خود جذب کند. علاوه بر طراحی زیبا قیمت ارزان این محصول باعث افزایش سود صادرات آن شده است. کشور ارمنستان یکی از کشورها برای صادرات یخچال روباز فروشگاهی است.

 قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

تاجران ایرانی و ارمنی که قصد صادرات یخچال روباز فروشگاهی را دارند می توانند با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرند. شرکت آیسان علاوه بر تولید محصولات خود و فروش آن در بازار ایران صادرات محصولات خود را نیز انجام می دهد. برای آشنایی با نحوه صادرات یخچال روباز فروشگاهی به ارمنستان، ترکیه، گرجستان، امارات، قطر، روسیه ، هند و سایر کشورهای جهان می توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال مغازه پروتئینی

قیمت یخچال مغازه پروتئینی ارزان

قیمت یخچال مغازه پروتئینی ارزان قیمت یخچال مغازه پروتئینی به صورت عمده در شهرهای تهران، …

Call Now Buttonمشاور فروش