بهترین قیمت آبسردکن استیل دو شیر از تولیدی

بهترین قیمت آبسردکن استیل دو شیر از تولیدی

اگر می خواهید بدانید بهترین قیمت آبسردکن استیل دو شیر چقدر است باید به تولیدی آبسردکن در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، یزد، قم، اراک، سمنان، ارومیه و تبریز بروید. با مراجعه به این تولیدی ها می توانید از جدیدترین و ارزانترین قیمت آبسردکت استیل دو شیر اطلاع یابید.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

شرکت‌های مختلفی در شهرهای کشور اقدام به تولید و فروش آبسردکن استیل دو شیر می کنند. شرکت بازرگانی آیسان نیز یکی از شرکت‌های تولید کننده دستگاه آبسردکن استیل است.

مشاوران فروش شرکت به صورت رایگان به شما قیمت دستگاه آب سرد کن ، قیمت آبسردکن استیل دو شیر ، قیمت آبسردکن استیل برای مسجد ، قیمت آبسردکن استیل دو شیر زاگرس، قیمت آبسردکن استیل چهارشیر، قیمت آبسردکن استیل صنعتی زاگرس ، قیمت آبسردکن عمومی ، قیمت آبسردکن استیل دو شیر دست دوم و قیمت آبسردکن دو شیر را ارائه می دهند.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

در این مقاله میخوانید:

  • قیمت آبسردکن استیل دو شیر در تهران چقدر است؟
  • قیمت آبسردکن استیل برای مسجد به چه میزان است؟
  • قیمت آبسردکن استیل چهارشیر در اصفهان چقدر است؟
  • قیمت آبسرد کن استیل دو شیر دست دوم در شیراز چقدر است؟
  • صادرات آبسردکن استیل دو شیر به گرجستان چگونه انجام میشود؟

قیمت آب سردکن استیل دو شیر در تهران

آبسردکن استیل دو شیر یکی از مدل‌های آبسردکن است که به صورت دو شیر و با بدنه استیل تولید می شود. قیمت آبسردکن استیل دو شیر بین ۵ تا ۶ میلیون تومان است. این مدل آبسردکن تنها دمای آب را در دمای پایین نگه داشته و برای مکانهای مختلف مناسب است.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

دو شیر آب در روی این آبسردکن تعبیه شده است و برای مکانهای عمومی بسیار مناسب است. جنس بدنه آبسردکن استیل دو شیر از جنس استیل نگیر و ورق استنلس می باشد. آبسردکن استیل دو شیر ۵۵ سانتیمتر عرض، ۶۰ سانتیمتر طول و ۱۳۰ سانتی متر ارتفاع دارد. این مدل آبسردکن برای ارائه خدمات به ۶۰ تا ۷۰ نفر مناسب است.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

کمپرسور این مدل از آبسردکن ها ایرانی، کره ای و ایتالیایی می باشد. برای اطلاع از قیمت آبسردکن استیل دو شیر می توانید به نمایندگی های فروش آبسردکن استیل مراجعه کنید. همچنین می توانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

قیمت آبسردکن استیل برای مسجد

آبسردکن استیل برای مسجد معمولاً آبسردکن هایی هستند که به صورت سه یا چهار شیر تولید می‌شوند. قیمت آبسردکن استیل برای مسجد بین ۵ تا ۶ میلیون تومان است. البته این قیمت می تواند کم یا زیاد شود. زیرا برای مسجد از مدلهای مختلف آبسردکن استفاده می شود.مدل 3 شیر یا 4 شیر آبسردکن بین ۷ تا ۸ میلیون تومان قیمت دارند.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

اکثر مشتریان برای مسجد از آبسردکن استیل چهار شیر استفاده می کنند. شیرهای آب سرد کن به صورت اهرمی فشاری است و همچنین این آبسردکن ها کم مصرف بوده و امکان چاپ نام بانی بر روی آبسردکن ها وجود دارد. در تهران تولیدی های مختلفی در زمینه تولید آبسردکن استیل فعالیت می کنند.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

برای استعلام قیمت آبسردکن استیل برای مسجد می توانید به این تولیدی ها بروید. علاوه بر آن می توانید با مشاوره شرکت آیسان تماس بگیرید. آبسردکن استیل تولید شده توسط شرکت آیسان همگی دارای خدمات پس از فروش می باشند و به همین علت شما می توانید با خیال آسوده اقدام به خرید آبسردکن استیل دو شیر یا آبسردکن استیل برای مسجد کنید.

قیمت آبسردکن استیل چهارشیر در اصفهان

آبسردکن استیل چهارشیر مانند آبسردکن استیل دو شیر با کیفیت های مختلف در موتور و جنس بدنه تولید می شود. آبسردکن استیل چهار شیر توسط فروشندگان مختلف تولید شده و به همین علت قیمت آبسردکن استیل چهارشیر متغیر است. به طور عمده قیمت آبسردکن استیل چهارشیر بین 8 تا 9 میلیون تومان است.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

همان طور که گفته شد این تفاوت قیمت به خاطر تفاوت کیفیت جنس بدنه و موتور آبسردکن استیل چهار شیر می باشد. برای اطلاع از قیمت آبسردکن استیل چهارشیر در شهر اصفهان می توانید به نمایندگی فروش این آبسردکن ها مراجعه کنید. همچنین میتوانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

قیمت آب سردکن استیل دوشیر دست دوم در شیراز 

برخی از مشتریان به جای خرید آبسردکن استیل نو ، آبسردکن استیل دست دوم می خرند. اغلب قیمت آبسردکن استیل دو شیر دست دوم کمی پایین تر از قیمت آبسردکن های نو است. آبسردکن های نو قیمتی حدود ۵ تا ۶ میلیون تومان دارند. اما قیمت آبسردکن استیل دو شیر دست دوم حدوداً 3 تا 4 میلیون تومان است.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

مهمترین مسئله در تعیین قیمت آبسردکن استیل دو شیر دست دوم جنس موتور و همچنین کیفیت بدنه آن است. برای اطلاع از قیمت آبسردکن استیل دو شیر دست دوم می توانید به مرکز فروش این مدل از آبسرد کن ها در شهرهای خود مراجعه کنید.

صادرات آبسردکن استیل دو شیر به گرجستان

آبسردکن های تولید شده در ایران علاوه بر فروش در بازار داخل، در کشور های دیگر نیز به فروش می رسد. کشورهای مختلفی جز واردکنندگان آبسردکن استیل دو شیر هستند. کشور گرجستان یکی از کشورهای مقصد جهت صادرات آبسردکن استیل دو شیر است.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

کیفیت مناسب آبسردکن های تولید شده در ایران و همچنین قیمت مناسب آن باعث افزایش فروش و صادرات این مدل از آبسردکن ها در کشور گرجستان شده است. شرکت‌های مختلفی اقدام به صادرات آبسردکن استیل دو شیر به کشور گرجستان می کنند.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

شرکت بازرگانی آیسان نیز علاوه بر فروش آبسردکن استیل در ایران اقدام به صادرات آبسردکن استیل دو شیر به گرجستان، امارات، ترکیه، قطر، عراق، سوریه، افغانستان و ارمنستان کرده است. برای اطلاع از نحوه چگونگی صادرات آبسردکن استیل دو شیر می توانید با مشاوره فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

Call Now Buttonمشاور فروش