جدیدترین قیمت یخچال شو کیک در بازار اصفهان

جدیدترین قیمت یخچال شو کیک در بازار اصفهان

برای اطلاع از جدیدترین قیمت یخچال شو کیک در اصفهان، تهران، شیراز، ‌اراک، یزد، قم ، کرمان، تبریز و سایر شهرهای ایران باید به بازار فروش یخچال صنعتی در این شهرها مراجعه کنید. تولیدکنندگان مختلفی در این شهرها اقدام به تولید و فروش یخچال شو کیک کرده اند.شرکت بازرگانی آیسان نیز یکی از شرکت‌های تولیدی یخچال های صنعتی است.

 

قیمت یخچال شو کیک

این شرکت علاوه بر تولید مدل‌های مختلف یخچال شو کیک اقدام به تولید انواع یخچال های صنعتی می کند. برای اطلاع از قیمت شو کیک ، شوکیک سرد، شوکیک رومیزی دست دوم، یخچال شوکیک ایرانی، شو کیک دست دوم می توانید با مشاوره فروش شرکت تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

جدیدترین قیمت یخچال شو کیک در اصفهان چقدر است؟

شو کیک دست دوم در شیراز چه قیمتی دارد؟

قیمت شو کیک در بازار کرمان چقدر است؟

صادرات یخچال شو کیک به امارات چگونه انجام می‌شود؟

قیمت یخچال شو کیک در اصفهان

یخچال شو کیک یکی از جدیدترین مدل های یخچال صنعتی است که برای قرار دادن کیک و شیرینی خرید و فروش می شود. مدل های مختلف یخچال شو کیک وجود دارد. برخی از این مدلها سه طبقه رومیزی ۹۰ سانتی هستند و برخی دیگر دو طبقه رومیزی ۹۰ سانتی می باشند. هر کدام از این مدلها قیمت های مختلفی دارد. تولید کننده های بسیاری اقدام به تولید و فروش یخچال شو کیک سه طبقه و دو طبقه کرده‌اند.

قیمت یخچال شو کیک

برای اطلاع از قیمت یخچال شو کیک در اصفهان باید به این تولیدکنندگان در شهر اصفهان مراجعه کنید. در شهر اصفهان تولیدکننده هایی مانند شرکت صنایع سرد سبوح، ایران سرما بهاردوست و شرکت شیلات اقدام به تولید یخچال شو کیک کرده‌اند. همچنین می توانید برای استعلام قیمت یخچال شو کیک با مشاوره فروش شرکت تماس حاصل کنید.

شو کیک دست دوم در شیراز 

همان طور که بیان شد یخچال شو کیک مدل های متنوعی دارد. مدل های مختلف یخچال شو کیک بر اساس طول و ابعاد اندازه آن تعیین قیمت می‌شود. معمولاً مدلهای یخچال شو کیک سه طبقه رومیزی با عرض 90 سانتی ، قیمتی حدود ۴۰ میلیون تومان دارد. همچنین یخچال شو کیک دو طبقه رومیزی 90 سانتی قیمتی حدود ۳۰ میلیون تومان دارد.

قیمت یخچال شو کیک

برخی از مشتریان به جای پرداخت چنین هزینه‌هایی اقدام به خرید یخچال شو کیک دست دوم می‌کنند. علت خرید یخچال شو کیک دست دوم معمولا قیمت ارزانتر این یخچال ها است. اما باید توجه داشت که یخچالهای دست دوم گارانتی و خدمات پس از فروش ندارند و در صورت خرابی یخچال ها باید هزینه اضافه تر برای تعمیر آن پرداخته شود.

 

قیمت یخچال شو کیک

پس چه بهتر که با خرید یخچال شو کیک به صورت نو از هزینه‌های اضافی تعمیرات بکاهید. شرکت بازرگانی آیسان مدلهای مختلف یخچال شو کیک را به فروش می رساند. در شهر شیراز بازار مختلفی برای فروش یخچال شو کیک دست دوم وجود دارد. معمولاً تولیدکننده‌ها و فروشندگان یخچال صنعتی در شیراز،  در شهرک صنعتی بزرگ شیراز قرار دارند.

برای اطلاع از قیمت یخچال شو کیک دست دوم می توانید به این مرکز مراجعه کنید. همچنین برای خرید یخچال شو کیک نو می‌توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

قیمت شو کیک در بازار کرمان

یخچال شو کیک در مدل ها و برندهای مختلفی تولید می شود. برخی از برندهای معروف یخچال شرکت برندهای خارجی هستند که از کشورهای دیگر به ایران صادر می شوند. مدل دیگر یخچال وجود دارند که در بازار داخل و توسط تولیدکنندگان ایرانی تولید می شود. هر کدام از این مدل ها قیمت های مختلفی دارد.

قیمت یخچال شو کیک

به عنوان مثال یخچال شو کیک کتول کشور ترکیه حدود ۵۰ میلیون تومان است. در حالی که همین مدل یخچال در بازار ایران با قیمت حدود ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. پس بهتر است برای خرید یخچال شو کیک از مدل‌های ایرانی خرید کنید. این یخچالها طراحی زیبایی برای کافی شاپ ها و رستوران ها دارند و بدنه استیل آن باعث قوام یخچال می‌شود.

قیمت یخچال شو کیک

همچنین سیستم برودتی و رطوبت دهی یخچال به گونه‌ای طراحی شده است تا مواد داخل آن به خوبی نگهداری شده و دچار خشکی نشود. برای استعلام قیمت یخچال شو کیک در شهر کرمان می توانید به مراکز فروش یخچال در کرمان مراجعه کنید. همچنین میتوانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید و اندازه‌های 70، 90 و 100 سانتی آن را سفارش دهید.

صادرات یخچال شوکیک به امارات

یخچال شو کیک علاوه بر فروش در بازار داخل به کشورهای مختلف نیز صادر می‌شود. طراحی زیبایی این مدل از یخچال ها و همچنین کیفیت آن باعث شده است تا مشتریان زیادی از کشورهای مختلف اقدام به خرید یخچال شو کیک کنند. یکی از کشورها جهت صادرات یخچال شو کیک کشور امارات است.

قیمت یخچال شو کیک

این کشور بازار مناسبی برای فروش یخچال شو کیک دارد. تاجران ایرانی و اماراتی با صادرات یخچال شو کیک سود بسیاری به دست می آورند. برای اطلاع از نحوه صادرات یخچال شو کیک می‌توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید. شرکت آیسان یکی از شرکت ها در زمینه صادرات یخچال شو کیک هست. این شرکت اقدام به صادرات یخچال شو کیک به امارات، ترکیه، قطر، روسیه، گرجستان، ارمنستان، افغانستان، عراق و سایر کشورهای جهان می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

Call Now Buttonمشاور فروش