خرید یخچال های صنعتی ایستاده سوپرمارکت

 خرید یخچال های صنعتی ایستاده سوپرمارکت

جهت خرید یخچال های صنعتی ایستاده سوپرمارکت و همچنین صادرات یخچال ویترینی ایستاده به امارات ، کویت ، قطر ، ترکیه ، عراق و ارمنستان با مشاوران شرکت آیسان تماس بگیرید.

بهترین یخچال برای سوپرمارکت

یخچال های صنعتی ایستاده سوپرمارکت کاربردهای فراوان و مهمی را در فروشگاه ها دارند. موادی مانند نوشیدنی ها، لبنیات و سبزی های آماده در این یخچال ها قرار می گیرند. از این یخچال ها به منظور محافظت از مواد غذایی در مقابل گرما استفاده می شود.

یخچال های صنعتی ایستاده سوپرمارکت

 

این گونه یخچال ها نگهداری مواد خوراکی و موادی که بسیار زود فاسد می شوند را فراهم می کند. لبنیات ها عموما از آن دسته از خوراکی ها هستند که فساد پذیری بالایی در محیط هایی با دمای بالا دارند. شیر ، ماست پنیر و… برای فروش در سوپر مارکت ها قرار می گیرند. به همین علت یخچال های صنعتی شما را در نگهداری و فروش مناسب محصولات خود یاری می دهد.

یخچال های صنعتی ایستاده سوپرمارکت

 

یخچال های صنعتی ایستاده سوپر مارکت کاربرد مناسب تری در سوپرمارکت ها دارند. علت آن این است که  اغلب این مکان ها کوچک بوده و حجم عریض یخچال های خوابیده در این مکانها نامناسب است. به همین علت بهترین انتخاب برای فروشگاه ها یخچال های صنعتی ایستاده سوپر مارکت است.

یخچال های صنعتی ایستاده سوپرمارکت

علاوه بر آن یخچال های عمودی کار را برای مشتری هم راحت تر کرده و مشتری نیاز ندارد برای برداشتن  محصولی بسیار خم گردد. او می تواند به راحتی محصول خود را درسبد خود قرار داده و خرید خود را انجام دهد.

 

لیست قیمت یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت

یخچال های صنعتی ایستاده سوپر مارکت در سایزهای مختلف و تعداد درب های متفاوتی تولید می شوند. تعداد درب ها از یک درب تا سه درب می باشند. نوعی از یخچال های صنعتی ایستاده سوپر مارکت دارای شش درب هستند. سه درب در ردیف اول و سه درب در ردیف دوم دارند.

یخچال های صنعتی ایستاده سوپرمارکت

در گونه ای دیگر از دسته بندی یخچال ها را به ویترینی و سوپری متری تقسیم می کند. یخچال ویترینی محصول را به راحتی و با باز و کردن در برای مشتریان فراهم می کند. حجم مواد غذایی در یخچال سوپری متری اما بسیار بیشتر از یخچال ویترینی است.

 

لیست قیمت یخچال سوپری

یخچال های تک درب عمدتا برای استفاده بطری های نوشیدنی مورد استفاده قرار می گیرند. یخچال های دو درب و بیشتر هم مصارف متعددی دارند. این یخچال ها بنابر نیاز فروشنده در نگهداری لبنیات، نوشیدنی ها و سبزی های آماده استفاده می شوند.

یخچال های صنعتی ایستاده سوپرمارکت

این مدل طراحی به استفاده آسان تر یخچال های صنعتی ایستاده سوپرمارکت کمک می کند.استفاده از یخچال های ویترینی ایستاده در سوپر مارکت ها هم در نشان دادن محصول به خریداران و هم سهولت کارکرد آن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

امکان استفاده از یخچال ویترینی در مغازه حتی کار را برای فروشندگان نیز راحت تر کرده است. آنها محصول خود را در یخچال قرار می دهند و مشتری بنا بر نیاز خود محصولات را از یخچال بیرون می آورد. دیگر نیازی نیست که فروشنده خود به این کار اقدام کند.

یخچال های صنعتی ایستاده سوپرمارکت

یخچال های ویترینی معمولا برای سوپر مارکت ها و مغازه های محلی مناسب است.

یخچال سوپری متری کارکرد بیشتر و وسیع تری نسبت به یخچال های ویترینی دارد.این یخچال ها حجم بالاتری نسبت به یخچال ویترینی را می تواند در خود نگه دارد.به همی علت از این یخچال ها در سوپرمارکت های بزرگتر استفاده می شود.

این یخچال ها بدون درب بوده و از تکنولوژی پرده هوا برخوردار هستند.تکنولوژی پرده هوا در واقع این امکان را برای مشتری فراهم می کند که بدون واسطه کالای خود را از یخچال بردارد.

یخچال های صنعتی ایستاده سوپرمارکت

تکنولوژی پرده هوا ، هوای سرد را با کمپرسورهای ویژه های در محوطه خود نگه می دارد و مانند پرده ای از هوای سرد در جلوی محصولات می گذارد. پرده ای نامرئی اما بسیار سرد که از فساد مواد غذایی جلوگیری می کند.

پیشنهاد می شود اگر فروشگاه بزرگتری دارید از این یخچال ها استفاده کنید. چون برای ارائه محصولات در حجم وسیع تر مقرون به صرفه است. به علاوه مشتریان به خود در خرید سریع و با انتخاب های آزادانه کمک می کنید.

یخچال های صنعتی ایستاده سوپرمارکت

این یخچال ها محصولات مختلف را در خود جای می دهند. این امکان برای مشتری فراهم می شود که در همان جا به مقایسه قیمت ها و کیفیت محصولات و برندها بپردازد. در واقع دست مشتری را برای خریدی آگاهانه باز گذاشته اید. خریدی که متناسب با بودجه و کیفیت زندگی آنها باشد.

 

مشاوره لیست قیمت یخچال سوپری

 شرکت بازرگانی آیسان  این امکان را فراهم می کند تا با ارائه  قیمت های مناسب و کیفیت محصولات، با اطمینان خاطر به خرید یخچال های صنعتی اقدام کنید. شما می توانید با توجه به نیاز خود و فروشگاه خود یخچال مناسبی را تهیه کنید.

برای هر فروشگاهی با ویژگی های منحصر به فرد خود یخچال های صنعتی در انواع مدل های مختلف و متنوع وجود دارد. تنها باید نیاز خود را شناسایی کرده و مطابق با آن تصمیم به خرید نمایید.

یخچال های صنعتی ایستاده سوپرمارکت

حتی اگر در انتخاب نوع یخچال خود تردید دارید مشاوران ما می توانند به شما کمک کنند. آنها با ارائه مشاوره مناسب در خصوص خرید مناسب ترین یخچال با توجه به ویژگی های محل فروش به شما در انتخابی مناسب و اقتصادی یاری می دهند.

شما می توانید برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت ها با تماس بگیرید. مشاوران ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما هستند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

Call Now Buttonمشاور فروش