قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت به صورت عمده

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت به صورت عمده

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت به صورت عمده در تولیدی های مختلف ، متفاوت است. جهت استعلام قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت به صورت عمده در تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، قم و یزد می توانید به مراکز فروش یخچال ویترینی ایستاده مراجعه کنید. شرکت آیسان در زمینه تولید یخچال های ایستاده سوپرمارکت فعالیت می کند. شما می توانید برای آگاهی از قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت و همچنین آشنایی با نحوه صادرات یخچال ویترینی به سوریه ، روسیه، امارات، ترکیه، قطر و سایر کشورهای منطقه با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

بهترین یخچال سوپرمارکت کدام مدل است؟

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت به صورت عمده چقدر است؟

لیست قیمت یخچال سوپری را از کجا می توان تهیه کرد؟

صادرات یخچال ویترینی به تاجیکستان چگونه امکان پذیر است؟

بهترین یخچال برای سوپرمارکت

یخچال های صنعتی ایستاده سوپرمارکت کاربردهای فراوان و مهمی را در فروشگاه ها دارند. موادی مانند نوشیدنی ها، لبنیات و سبزی های آماده در این یخچال ها قرار می گیرند. از این یخچال ها به منظور محافظت از مواد غذایی در مقابل گرما استفاده می شود.

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت

این گونه یخچال ها نگهداری مواد خوراکی و موادی که بسیار زود فاسد می شوند را فراهم می کند. لبنیات ها عموما از آن دسته از خوراکی ها هستند که فساد پذیری بالایی در محیط هایی با دمای بالا دارند. شیر ، ماست پنیر و… برای فروش در سوپر مارکت ها قرار می گیرند. به همین علت یخچال های صنعتی شما را در نگهداری و فروش مناسب محصولات خود یاری می دهد.

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت

یخچال های صنعتی ایستاده سوپر مارکت کاربرد مناسب تری در سوپرمارکت ها دارند. علت آن این است که  اغلب این مکان ها کوچک بوده و حجم عریض یخچال های خوابیده در این مکانها نامناسب است. به همین علت بهترین انتخاب برای فروشگاه ها یخچال های صنعتی ایستاده سوپر مارکت است.

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت

یخچال های ایستاده سوپر مارکت در سایزهای مختلف و تعداد درب های متفاوتی تولید می شوند. تعداد درب ها از یک درب تا سه درب می باشند. نوعی از یخچال های صنعتی ایستاده سوپر مارکت دارای شش درب هستند. سه درب در ردیف اول و سه درب در ردیف دوم دارند.

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت

در گونه ای دیگر از دسته بندی یخچال ها را به ویترینی و سوپری متری تقسیم می کند. یخچال ویترینی محصول را به راحتی و با باز و کردن در برای مشتریان فراهم می کند. حجم مواد غذایی در یخچال سوپری متری اما بسیار بیشتر از یخچال ویترینی است. با این تنوع در ابعاد و اندازه مسلما قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت متنوع خواهد بود.

لیست قیمت یخچال سوپری

یخچال های تک درب عمدتا برای استفاده بطری های نوشیدنی مورد استفاده قرار می گیرند. یخچال های دو درب و بیشتر هم مصارف متعددی دارند. این یخچال ها بنابر نیاز فروشنده در نگهداری لبنیات، نوشیدنی ها و سبزی های آماده استفاده می شوند.

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکتاین مدل طراحی به استفاده آسان تر یخچال های صنعتی ایستاده سوپرمارکت کمک می کند.استفاده از یخچال های ویترینی ایستاده در سوپر مارکت ها هم در نشان دادن محصول به خریداران و هم سهولت کارکرد آن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت

یخچال سوپری متری کارکرد بیشتر و وسیع تری نسبت به یخچال های ویترینی دارد.این یخچال ها حجم بالاتری نسبت به یخچال ویترینی را می تواند در خود نگه دارد.به همین علت از این یخچال ها در سوپرمارکت های بزرگتر استفاده می شود.این یخچال ها به صورت طولی بوده و در ابعاد و اندازه های بزرگ سفارش داده می شوند.

پیشنهاد می شود اگر فروشگاه بزرگتری دارید از این یخچال ها استفاده کنید. چون برای ارائه محصولات در حجم وسیع تر مقرون به صرفه است. به علاوه مشتریان به خود در خرید سریع و با انتخاب های آزادانه کمک می کنید.

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکتاین یخچال ها محصولات مختلف را در خود جای می دهند. این امکان برای مشتری فراهم می شود که در همان جا به مقایسه قیمت ها و کیفیت محصولات و برندها بپردازد. در واقع دست مشتری را برای خریدی آگاهانه باز گذاشته اید. خریدی که متناسب با بودجه و کیفیت زندگی آنها باشد.

صادرات یخچال ویترینی به تاجیکستان

یخچال ویترینی تولید شده در ایران به دلیل کیفیت و ارزان بودن قیمت توانسته مشتریان زیادی را در کشورهای مختلف به خود جذب کند. صادرات یخچال ویترینی به تاجیکستان در دهه گذشته از رونق بسیاری برخوردار بوده است. تاجران ایرانی با صادرات یخچال ویترینی به تاجیکستان توانسته اند سود بسیار زیادی را نصیب خود کنند.  

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت

شرکت بازرگانی آیسان  این امکان را فراهم می کند تا با ارائه  قیمت های مناسب و کیفیت محصولات، با اطمینان خاطر به خرید یخچال های صنعتی اقدام کنید. شما می توانید با توجه به نیاز خود جهت صادرات یخچال ویترینی به تاجیکستان و آشنایی با نحوه صادرات یخچال ویترینی با مشاوران فروش آیسان تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

Call Now Buttonمشاور فروش