فروش انواع یخچال فروشگاهی صنعتی ارزان

فروش انواع یخچال فروشگاهی صنعتی ارزان

فروش  انواع یخچال فروشگاهی صنعتی ارزان در سایت شرکت آیسان برای همه شهرهای تهران شیراز اصفهان یزد و اهواز رشت و مشهد امکان پذیر میباشد.

یخچال فروشگاهی صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟ قیمت فروش یخچال فروشگاهی صنعتی در یزد به چه میزان است؟قیمت فروش یخچال فروشگاهی صنعتی در تهران به چه میزان است؟ تفاوت قیمت خرید یخچال فروشگاهی صنعتی در اصفهان و تهران به چه میزان است؟ برای خرید یخچال فروشگاهی صنعتی چه اقداماتی لازم است؟

انواع یخچال فروشگاهی صنعتی

یخچال فروشگاهی صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟

یخچال فروشگاهی صنعتی در واقع نوعی از یخچال صنعتی است که در فروشگاه‌های بزرگ مواد غذایی استفاده می شود. علت استفاده از این یخچال ها در فروشگاه‌ها به این دلیل است که یخچالها حجم بسیار زیادی از مواد غذایی را درون خود نگه می دارند. در واقع فروشگاه‌های زنجیره‌ای نظیر افق کوروش و فروشگاه های دیگر که اقدام به تولید و فروش مواد غذایی در سطح گسترده می‌کنند برای نگهداری مواد غذایی خود به یخچالهای فروشگاهی صنعتی نیازمند هستند. یخچال فروشگاهی صنعتی طول و عرض بسیار زیادی نسبت به یخچال های کوچک تر دارد شیشه‌ای یخچال دو جداره بوده و از عبور و مرور سرما جلوگیری می کند و این باعث صرفه جویی در انرژی می‌شود.

انواع یخچال فروشگاهی صنعتی

به علاوه کف نگیر استیل یخچال مقاومت بسیار زیادی دارد که باعث می شود حجم مواد غذایی بسیار زیادی را بدون فشار و یا مشکلی درون خود نگه دارد. سیستم روشنایی این یخچال ال ای دی می باشد و همچنین در قسمت بالای یخچال امکان تبلیغ و ارائه بنرهایی برای تبلیغ محصولات امکان پذیر میباشد. یخچال فروشگاهی صنعتی مواد غذایی را به راحتی درون خود نگهداری می کند و امکان برداشتن راحت آن را برای مشتریان فراهم می‌کند. یخچال هم مواد غذایی را درون خود نگهداری می کنند و هم به نوعی با نمایش مواد غذایی باعث جذب مشتری و خرید هر چه بیشتر آن می‌شوند

قیمت فروش انواع یخچال فروشگاهی صنعتی در یزد به چه میزان است؟

قیمت فروش یخچال فروشگاهی صنعتی در شهر یزد به نسبت شهرهای دیگر بیشتر می باشد. علت این موضوع آن است که شهر یزد برخلاف شهرهایی نظیر تهران و یا اصفهان کارخانه‌ای در زمینه تولید یخچال صنعتی وجود ندارد. به همین علت قیمت تمام شده برای فروش یخچال فروشگاهی صنعتی در شهر یزد بیشتر از تهران می باشد این بدان سبب است که علاوه بر هزینه پرداخت یخچال فروشگاهی صنعتی باید هزینه حمل و نقل آن را نیز بپردازند اما شرکت آیسان با حفظ کیفیت و سلامت و ایمنی کالا محصولات مورد نظر شما را با قیمتی پایین‌تر نسبت به حمل و نقل به دست شما مشتریان می‌رساند

انواع یخچال فروشگاهی صنعتی
قیمت فروش انواع یخچال فروشگاهی صنعتی در تهران به چه میزان است؟

قیمت فروش انواع یخچال فروشگاهی صنعتی در شهر تهران به میزانی شهر یزد پایین تر می باشد. علت این موضوع آن است که در شهر تهران کارخانه‌های متعددی در زمینه تولید یخچال های صنعتی فعالیت می‌کنند. قیمت فروش یخچال فروشگاهی صنعتی در شهر تهران به میزان بیشتری نسبت به یخچال های کوچک تر است. چرا که طول و عرض یخچال به مراتب بزرگتر از یخچالهای کوچک تر می باشد که قیمت تمام شده برای یخچال فروشگاهی صنعتی بین ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان میباشد. البته این قیمت بنا بر نوع و کیفیت کالا ممکن است بالا و پایین‌تر برود. اما شرکت آیسان با قیمتی مناسب و کیفیت عالی یخچال فروشگاهی صنعتی را در اختیار شما مشتریان قرار می‌دهد.

فروش انواع یخچال فروشگاهی صنعتی

تفاوت قیمت خرید انواع یخچال فروشگاهی صنعتی در اصفهان و تهران به چه میزان است؟

در واقع تفاوتی میان قیمت خرید یخچال فروشگاهی صنعتی در شهر تهران و اصفهان وجود ندارد. البته می‌توان گفت که در شهر تهران قیمت خرید یخچال فروشگاهی صنعتی کمی ارزانتر از شهر اصفهان است. این بدان دلیل است که بازار خرید و فروش یخچال فروشگاهی صنعتی در شهر تهران به مراتب داغ‌تر از شهر اصفهان است. چرا که جمعیت بیشتری در شهر تهران زندگی می‌کنند و متناسب با این جمعیت مواد غذای بیشتری مصرف می شود و این بدان سبب است که یخچال فروشگاهی صنعتی در شهر تهران قیمتی پایین تر دارد و فروشندگان مختلف اقدام به خرید و فروش یخچال فروشگاهی صنعتی می‌کند

انواع یخچال فروشگاهی صنعتی

اما در شهر اصفهان این بازار کمی کمتر می باشد چون جمعیت کمتری در شهر اصفهان زندگی می کند و علاوه بر آن کارخانه های کمتری هم در اصفهان نسبت به شهر تهران فعالیت می‌کند. اما در سطح کلی باید در نظر داشت که در هر دو شهر قیمت خرید و فروش یخچال فروشگاهی صنعتی نسبت به شهرهایی نظیر یزد و رشت که از کارخانه‌های در زمینه تولید یخچال فروشگاهی صنعتی برند به مراتب پایین تر می باشد.

فروش انواع یخچال فروشگاهی صنعتی

برای خرید یخچال فروشگاهی صنعتی چه اقداماتی لازم است؟

برای خرید یخچال فروشگاهی صنعتی تنها کافیست با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید مشاوران فروش شرکت آیسان به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان در سرتاسر ایران می‌باشند مهم نیست که شما در کدام شهر از ایران زندگی می کنید یزد باشید یا تهران و یا رشت تنها با یک تماس می توانید قیمت خرید کالاهای صنعتی خود را پرسیده و اقدام به خرید آن بکنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

جدیدترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در بازار

جدیدترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در بازار برای اطلاع از جدیدترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی …

Call Now Buttonمشاور فروش