قیمت یخچال جزیره ای به صورت عمده در بازار

قیمت یخچال جزیره ای به صورت عمده در بازار

برای استعلام قیمت یخچال جزیره ای به صورت عمده در بازار شهر های مختلف باید ابتدا متراژ مورد نیاز خود را تعیین کنید. هر کدام از شرکت ها برای هر متر یخچال جزیره ای قیمت مشخصی را تعیین کردند. شرکت بازرگانی آیسان یکی از شرکت های تولید کننده یخچال صنعتی است که یخچال جزیره ای نیز تولید می کند.

قیمت یخچال جزیره ای

 

برای آگاهی از قیمت یخچال جزیره ای، یخچال جزیره ای فروشگاهی، قیمت یخچال جزیره فروشگاهی، یخچال جزیره شیشه خم و یخچال جزیره ای دست دوم می توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

  • قیمت یخچال جزیره ای در بازار اصفهان چقدر است؟
  • یخچال جزیره شیشه خم در تهران چه قیمتی دارد؟
  • قیمت یخچال جزیره فروشگاهی در تبریز به چه میزان است؟
  • صادرات یخچال جزیره‌ای به امارات چگونه انجام میشود؟

قیمت یخچال جزیره ای در بازار اصفهان

یخچال جزیره ای یکی از جدیدترین مدل های یخچال صنعتی است که در فروشگاه‌های بزرگ قرار داده می‌شود. یخچالهای جزیره‌ای اصطلاحی برای انواع یخچال خوابیده است که بر اساس متراژ تعیین‌قیمت می‌شود. یخچال جزیره ویژگی‌های خاصی دارد.

این یخچال برای نگه داشتن مواد فاسد پذیر مانند گوشت مرغ و گوشت ماهی و مواد فست فود در فروشگاه های زنجیره ای استفاده می شود. یخچال جزیره‌ای در دو نوع موتور سرخود و موتور مرکزی تولید می شود. در اصفهان تولید کننده های زیادی اقدام به تولید یخچال جزیره‌ ای کردند.

قیمت یخچال جزیره ای

بزرگترین تولید کننده یخچال جزیره ای در شهر اصفهان شرکت های اصفهان یخچال ، کینو و ایران سرما هستند. شرکت آیسان نیز تولید کننده انواع یخچال صنعتی و یخچال جزیره ای می باشد.مشتریانی که در شهر اصفهان هستند می‌توانند با مراجعه به این تولیدکننده ها اقدام به خرید یخچال جزیره‌ای کند. کسانی هم که در شهر اصفهان زندگی نمی کنند می توانند با تماس با مشاوره فروش شرکت آیسان از قیمت یخچال جزیره ای اطلاع یابند.

قیمت یخچال جزیره شیشه خم در تهران

یخچال جزیره ای در انواع و اقسام مدل ها تولید می شود. برخی از مدل های یخچال جزیره ای بدون درب بوده و به صورت خوابیده تولید می‌شود. یخچالهای بدون درب معمولا از سیستم پرده هوا برای سرمایش و برودت یخچال استفاده می‌کنند. مدل دیگر یخچال جزیره، یخچال جزیره شیشه خم است.

قیمت یخچال جزیره ای

در یخچال جزیره شیشه خم شیشه های بزرگ و خمیده برای درب یخچال استفاده شده است. یخچال جزیره شیشه خم قیمت متفاوتی نسبت به یخچال خوابیده و بدون درب دارد. برای اطلاع از قیمت یخچال جزیره ای شیشه خم در شهر تهران باید مراکز فروش یخچال در شهر تهران بر مراجعه کنید.

قیمت یخچال جزیره ای

معمولا مراکز فروش یخچال ویترینی و انواع یخچال های جزیره ای در شهر تهران در خیابان پیروزی و مسگرآباد است. البته تعداد کمی از تولیدکنندگان اقدام به تولید یخچال جزیره می‌کنند. شرکت آیسان جز شرکت های تولیدی است که مدلهای مختلف یخچال جزیره را تولید کرده و به فروش می رساند.جهت اطلاع از قیمت یخچال جزیره ای و یخچال جزیره شیشه خم می‌توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت یخچال جزیره فروشگاهی در تبریز

اصطلاح یخچال جزیره فروشگاهی برای یخچال های جزیره ای استفاده می‌شود که در فروشگاه ها قرار داده شده اند. فروشگاه‌های بزرگ و و هایپر مارکت ها از یخچال جزیره‌ای برای قرار دادن انواع گوشت و همچنین مواد فست فود استفاده می‌کنند. یخچال جزیره فروشگاهی معمولاً بر اساس متراژ تعیین قیمت می شود.

قیمت یخچال جزیره ای

هر متر یخچال جزیره فروشگاهی ۴۰ تا ۴۵ میلیون تومان قیمت دارد. برای اطلاع از قیمت یخچال جزیره ای فروشگاهی در شهر تبریز می توانید به تولیدکنندگان این یخچال مراجعه کنید. در شهر تبریز چند تولید کننده یخچال جزیره فروشگاهی را تولید می‌کنند. مشتریانی که در شهر تبریز قرار دادند توانند با مراجعه حضوری به مراکز فروش یخچال جزیره ای فروشگاهی اقدام به خرید یخچال جزیره فروشگاهی کنند.

مشخصات فنی یخچال جزیره ای

نوع موتور: سرخود و موتور مرکزی

عایق یخچال : تزریق فوم پلی یورتان

نوع شیشه: سه جداره تخت / شیشه خم/ بدون شیشه

جنس بدنه خارجی: گالوانیزه ورق رنگی

رنگ بدنه: الکترو استاتیک پودری (نارنجی) کاور شب

ابعاد: سفارشی به دلخواه مشتری ( معمولا از 3 متر بیشتر است)

جنس شیشه: سکوریت نشکن

گارانتی: 2 سال

خدمات پس از فروش: ۵ سال

شرکت آیسان امکانی فراهم کرده است تا مشتریان از سراسر کشور و تنها از طریق تماس با مشاوره فروش از قیمت یخچال جزیره ای و مدل های دیگر یخچال صنعتی اطلاع یابند. مشتریانی که در شهرهای مختلف کشور هستند می توانند با تماس با مشاوره فروش شرکت آیسان از قیمت یخچال جزیره فروشگاهی آگاهی یافته و محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.

صادرات یخچال جزیره ای به امارات

یخچال جزیره ای همانطور که برای تولیدکنندگان یخچال ایرانی جذابیت دارد و مشتریان زیادی در داخل کشور را به خود جذب کرده است در بازارهای جهانی نیز توانسته جایگاه مناسبی برای خرید و فروش پیدا کند. یکی از کشورهای مناسب جهت صادرات یخچال جزیره‌ای کشور امارات می باشد.

قیمت یخچال جزیره ای

برای صادرات یخچال جزیره‌ای به امارات  از طریق شرکت های مختلف می توانید اقدام به صادرات یخچال جزیره ای کنید. یکی از شرکت‌هایی که در زمینه صادرات یخچال جزیره‌ای فعالیت می‌کند شرکت بازرگانی آیسان است. برای آشنایی با نحوه صادرات یخچال جزیره‌ای به امارات، ترکیه، عراق، مالزی، ارمنستان، روسیه، انگلیس و سایر کشورهای جهان می توانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال مغازه پروتئینی

قیمت یخچال مغازه پروتئینی ارزان

قیمت یخچال مغازه پروتئینی ارزان قیمت یخچال مغازه پروتئینی به صورت عمده در شهرهای تهران، …

Call Now Buttonمشاور فروش