خرید و فروش یخچال صنعتی در تهران به صورت عمده

خرید و فروش یخچال صنعتی در تهران به صورت عمده

خرید و فروش یخچال صنعتی در تهران ، قم ، شیراز ، کرمان ، گیلان و ایلام به صورت عمده و صادرات یخچال صنعتی به گرجستان ، ترکیه ، افغانستان ، عراق و امارات از طریق شرکت بازرگانی آیسان امکان پذیر است.

قیمت خرید یخچال فروشگاهی به چه صورت است؟ بازار خرید و فروش یخچال صنعتی در تهران کجاست؟ صادرات یخچال صنعتی به روسیه چگونه امکان پذیر است؟ برای خرید و فروش یخچال صنعتی در تهران چه اقداماتی لازم است؟

قیمت خرید یخچال فروشگاهی به چه صورت است؟

یخچال فروشگاهی یکی از انواع یخچال صنعتی است که در فروشگاه های بزرگ استفاده می شود. یخچال فروشگاهی دارای ابعاد و همچینن مدل های متنوعی است. برخی از یخچال های فروشگاهی به صورت پرده هوا تولید می شوند.

فروش یخچال صنعتی در تهران

برخی دیگر از یخچال ها نیز با متراژ بالا و در اندازه های بسیار بزرگ برای استفاده در فروشگاه های بزرگ نظیر فروشگاه های زنجیره ای استفاده می شوندو برای خرید یخچال فروشگاهی ابتدا باید مدل مورد نظر خود را مشخص کنید.

فروش یخچال صنعتی در تهران

 

در مدل های بدون درب و پرده هوا یخچال از متری 10 میلیون تومانبه بالا است. افزایش یا کاهش قیمت بستگی به نوع موتور و کیفیت بدنه در درجه های مختلف دارد. علاوه برآن یخچال های درب دار که با 3 درب یا 4 درب تولید می شوند نیز بنابر ابعاد و اندازه های خود و همچنین کیفیت استیل و بدنه یخچال از متری 8 میلیون تومان به بالا است.

فروش یخچال صنعتی در تهران

برای خرید یخچال فروشگاهی و همچنین آگاهی از قیمت فروش یخچال صنعتی در تهران و سایر شهرهای ایران می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. مشاوارن فروش شرکت آیسان به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات هستند.

بازار خرید و فروش یخچال صنعتی در تهران کجاست؟

خرید و فروش یخچال صنعتی در تهران به دلیل وجود تولیدکنندگان فروشندگان بسیاری که در این شهر هستند بسیار پر رونق است. فروشندگان یخچال صنعتی عمدتا در خیابان پیروزی قرار دارند. وقتی از خیابان پیروزی عبور می کنید در دو طرف خیابان انواع برندها و تولیدکنندگان یخچال صنعتی را می بینید.

فروش یخچال صنعتی در تهران

 

تنوع کیفیت و همچنین محصولا تولیدی خرید و فروش یخچال صنعتی در تهران را بسیار پر رونق کرده است. در واقع بازار خرید و فروش یخچال صنعتی در تهران عمدتا در خیابان پیروزی و جاده ساوه- کرج است. اکثر تولیدکنندگان یخچال صنعتی در جاده خاوران تولیدی هاف کارخانه ها و کارگاه های خود را قرار داده اند. در شهر کرج نیز چندین تولیدکننده هستند که با برندهای بسیار معروف به تولید و فروش یخچال صنعتی در تهران مشغول هستند.

فروش یخچال صنعتی در تهران

برای آگاهی از قیمت خرید یخچال فروشگاهی و همچنین خرید و فروش یخچال صنعتی در تهران می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان در شهر تهران و کرج دارای نمایندگی است. به علاوه محصولات این شرکت به شهرهای مختلف ایران نظیر کرمان ، اصفهان ، شیراز ، ایلام و رشت با قیمت مناسب ارسال می شود.

 

صادرات یخچال صنعتی به روسیه چگونه امکان پذیر است؟

صادرات یخچال صنعتی به کشورهای مختلف دارای سود فراوان برای تاجران است. یخچال صنعتی تولید شده در ایران دارای کیفیت بسیار زیادی هستند. به علاوه قیمت آنها از نمونه های خارجی بسیار ارزان تر است. به همین علت تاجران کشورهای مختلف روسیه ، ترکیه ، قطر ، امارات ، گرجستان و افغانستان اقدام به صادرات یخچال صنعتی به کشورهای خود می کنند.

فروش یخچال صنعتی در تهران

کشور روسیه که همسایه شمالی ایران است از طریق دریای خزر صادرات انواع محصولات امکان پذیر شده است ، بازار مناسبی جهت صادرات یخچال صنعتی دارد

این کشور می تواند مقصد تجاری بسیار مناسبی جهت صادرات یخچال صنعتی باشد. تاجران ایرانی و روسی می توانند با صادرات یخچال صنعتی به روسیه بیشترین سود را ببرند. زیرا یخچال با کیفیت و با قیمتی ارزان به روسیه صادر می کنند. شرکت بازرگانی آیسان در عرصه تجارت بین المللی فعال است.

فروش یخچال صنعتی در تهران

 

این شرکت با تجربه مناسب در صادرات یخچال صنعتی به روسیه ، امارات ، کویت ، ترکیه، عراق و سایر کشورهای منطقه می تواند مشاوره رایگان را در زمینه تجارت یخچال صنعتی و همچنین صادرات یخچال صنعتی به مشتریان ارائه دهد. برای صادرات یخچال صنعتی به روسیه می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

برای خرید و فروش یخچال صنعتی در تهران چه اقداماتی لازم است؟

برای خرید و فروش یخچال صنعتی در تهران می توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید. مشاوران فروش شرکت آیسان با ارائه خدمات شبانه روزی و با مشاوره رایگان ، به شما در خریدی مطمئن کمک خواهند کرد.

برای خرید و فروش یخچال صنعتی در تهران ، خرید یخچال فروشگاهی و همچنین صادرات یخچال صنعتی به روسیه ، ارمنستان ، گرجستان ، ترکیه ، امارات ، قطر و افغانستان می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. برای سهولت در خرید تان می توانید به صفحه محصولات مراجعه کرده و در آنجا نوع محصول مورد نظر خود را تعیین کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش یخچال صنعتی

صادرات و خرید و فروش یخچال صنعتی به کشور ارمنستان

صادرات و خرید و فروش یخچال صنعتی به کشور ارمنستان قیمت یخچال ایستاده ۴ درب …

Call Now Buttonمشاور فروش