فروش یخچال صنعتی در تهران

فروش یخچال صنعتی در تهران

میزان فروش یخچال صنعتی در تهران چه مقدار است ؟ مکان های اصلی فروش یخچال صنعتی در تهران در کدام نواحی شهر است؟یخچال صنعتی در شهرهای بزرگی مانند تهران دارای فروش مناسب و در خور توجه است.

میزان فروش یخچال صنعتی در تهران چه مقدار است ؟

شهر تهران پایتخت کشور و بزرگترین شهر آن است. جمعیت بسیار بالای این شهر فرصت اشتغال مناسبی را برای ساکنان آن فراهم کرده است. مسلما جمعیت زیاد و میزان مصرف بالای آنها بازار خرید و فروش انواع کالای مختلف از جمله کالای خوراکی را فراهم کرده است. موادغذایی و خوراکی بخش جدایی ناپذیر از زندگی انسان هاست. مصرف مواد غذایی با توجه به جمعیت موجود در شهر تهران بسیار قابل توجه است.   یخچال صنعتی در این میان فروشگاه های موادغذایی خرد مانند سوپرمارکت ها و فروشگاه های کلان مانند فروشگاه های زنجیره ای از بازار فروش مناسبی برخوردار هستند. برای فروش مناسب در یک فروشگاه موادغذایی شرط اصلی نگهداری مناسب موادغذایی و خوراکی است. بنابر آمارهای موجود شهر تهران به طور متوسط ۵۵۰۰۰ سوپر مارکت دارد. در این میزان اگر در نظر بگیریم که ۴ یخچال به طور معمول در یک سوپر مارکت وجود داشته باشد با عدد بزرگ و قابل تامل ۲۲۰۰۰۰ یخچال صنعتی روبرو می شویم.

همانگونه که مشاهده می کنید بازار فروش یخچال در شهر تهران از میزان فروش بالا و جایگاه مناسبی برخوردار است. علاوه بر آن استقبال مردم از فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت های بزرگ هم در این سالها بسیار زیاد شده است. آمارها رشد و استقبال روز افزون مردم برای استفاده از فروشگاه های زنجیره ای نشان می دهد. نمودار دایره ای زیر نشان دهنده درصد زیادی از مردمی است که علاقمند به خرید کردن از فروشگاه های زنجیر ای و هایپرمارکت ها هستند.   یخچال صنعتی   قطعا یکی از اساسی ترین نیازهای یک فروشگاه زنجیره ای یخچال های صنعتی با کیفیتی است که مواد غذایی را در خود نگهدارند. به همین علت بازار خرید و فروش یخچال صنعتی در شهر تهران بسیار فعال است.

مکان های اصلی فروش یخچال صنعتی در تهران در کدام نواحی شهر است؟

تولیدکننده های مختلفی خرید و فروش را در بازار فروش یخچال های صنعتی انجام می دهند. حسن و برتری این بازار نسبت به سایر تجارت های دیگر تولید داخلی این کالا است. یخچال صنعتی کالایی است که بسیاری از تولید کننده های ایرانی توانسته اند در آن جایگاه مناسب و مطمئنی را برای فروش محصولات خود به رست آورند. در شهر تهران نمایندگی ها و مکان های فروش آنها نیز وجود دارد. در واقع بیشتر تولیدکنندگان کارخانه های خود را در جاده ساوه کرج مستقر کرده اند.

فروش یخچال صنعتی

بورس عمده و اصلی این یخچال صنعتی ، ابتدای جاده ساوه و ابتدای جاده قدیم تهران – کرج است و مرکز دیگر در انتهای خیابان پیروزی حد فاصل خیابان نیروی هوایی و میدان کلاهدوز است که این گونه محصولات و خدمات جانبی اش را عرضه می کنند. اما دفاتر فروش آنها در سرتاسر شهر پراکنده شده اند.  خرید از این مکان ها برای ساکنین شهر تهران کار آسانی است اما کسانی که در شهر تهران نیسند و یا حتی در کشور ایران زندگی نمی کنند باید محصولات مورد نظر خود را به گونه ای دیگر تهیه کنند.

اگر در شهر تهران ساکن نیستید و یا قصد دارید کالای خود را بدون دغدغه و در اسرع وقت تحویل بگیرید با ما در تماس باشید. شرکت سرماکالا با ارائه بهترین یخچال های صنعتی می تواند در خرید یخچال صنعتی مناسب به شما کمک کند. مشاوران فروش گروه تجاری سرما کالا آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد. این شرکت به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت به مشتریان گرامی است. پس برای خرید یک محصول مناسب و با کیفیتی مطمئن با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش یخچال صنعتی

صادرات و خرید و فروش یخچال صنعتی به کشور ارمنستان

صادرات و خرید و فروش یخچال صنعتی به کشور ارمنستان قیمت یخچال ایستاده ۴ درب …

Call Now Buttonمشاور فروش