مرکز خرید یخچال صنعتی در تهران

مرکز خرید یخچال صنعتی در تهران

مرکز خرید یخچال صنعتی در تهران در مکان های مختلفی از این شهر قرار دارد. عمده مراکز خرید یخچال صنعتی در تهران در خیابان پیروزی است. شرکت بازرگانی آیسان یکی از مراکز خرید یخچال صنعتی در تهران است.

خرید یخچال صنعتی

برای اطلاع از لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل ، قیمت فریزر صنعتی ، لیست قیمت یخچال فروشگاهی و مشخصات یخچال ویترینی می توانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان در زمینه صادرات یخچال صنعتی به کشورهای مختلف نیز فعالیت می کند.

در این مقاله می خوانید:

 • نمایندگی خرید یخچال صنعتی در تهران کجاست؟
 • مشخصات یخچال ویترینی چیست؟
 • لیست قیمت یخچال فروشگاهی را از کجا می توان تهیه کرد؟
 • صادرات یخچال صنعتی به تاجیکستان چگونه انجام می شود؟

خرید یخچال صنعتی در تهران

شهر تهران پایتخت کشور و بزرگترین شهر آن است. جمعیت بسیار بالای این شهر فرصت اشتغال مناسبی را برای ساکنان آن فراهم کرده است. مسلما جمعیت زیاد و میزان مصرف بالای آنها بازار خرید و فروش انواع کالای مختلف از جمله کالای خوراکی را فراهم کرده است.

خرید یخچال صنعتی

بازار فروش یخچال در شهر تهران از میزان فروش بالا و جایگاه مناسبی برخوردار است. علاوه بر آن استقبال مردم از فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت های بزرگ هم در این سالها بسیار زیاد شده است. آمارها رشد و استقبال روز افزون مردم برای استفاده از فروشگاه های زنجیره ای نشان می دهد.

خرید یخچال صنعتی

در شهر تهران نمایندگی ها و مکان های فروش اغلب در خیابان پیروزی و جاده خاوران قرار دارند. برخی از تولیدکنندگان یخچال صنعتی هم در جاده ساوه کرج هستند. اگر در شهر تهران ساکن نیستید و یا قصد دارید یخچال صنعتی خود را بدون مراجعه حضوری و در اسرع وقت خریداری کنید می توانید با مشاوره فروش آیسان تماس بگیرید.

مشخصات یخچال ویترینی

یخچال های ویترینی یکی از پر مصرف ترین مدل های یخچال صنعتی است. این یخچال ها در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند. هر کدام از مدل های یخچال ویترینی ویژگی های مشخص و منحصر به فردی دارند. البته همه این یخچال ها در ویژگی های کلی مانند جنس بدنه و موتور با یکدیگر مشترک هستند

 • ویژگی یخچال ویترینی:
 • جنس بدنه: استیل فوم تزریق شده پلی یورتان
 • جنس موتور: دانفوس تولیدی برزیل و لهستان
 • روشنایی: لامپLED
 • جنس شیشه ها: نشکن
 • ابعاد و اندازه ها: سفارشی
 • ترموستات: دیجیتال

برای خرید یخچال صنعتی و ویترینی باید در نظر داشته باشید که این یخچال ها را برای چه موادغذایی خریداری می کنید. پس از آن متناسب با فضا و مکان کسب و کار خود ابعاد و اندازه ها را سفارش دهید.

خرید یخچال صنعتی

لیست قیمت یخچال فروشگاهی

یخچال فروشگاهی یکی از مدل های یخچال صنعتی است که در ابعاد بزرگ تولید می شود. معمولا یخچال فروشگاهی به یخچال هایی گفته می شود که تعداد درب های آن از چهار درب بیشتر باشد. این یخچال در دو مدل بدون درب و با درب تولید می‌شود.

خرید یخچال صنعتی

مدل یخچال فروشگاهی بدون درب قیمت بیشتری از مدل درب دار دارد. قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب براساس متراژ آن تعیین می شود. معمولا هر متر یخچال فروشگاهی بدون درب حدودا 15 تا 17 میلیون تومان است. این یخچال از سیستم پرده هوا برای برودت استفاده می کند.

خرید یخچال صنعتی

مدل درب دار یخچال فروشگاهی که اصطلاحا به آن یخچال سوپری هم گفته می شود بنابه سفارش مشتری در متراژهای بزرگ آماده می شود. برای اطلاع از لیست قیمت یخچال فروشگاهی باید مدل مورد نظر خود و ابعاد سفارشی را تعیین کنید. بعد از آن می توانید با مراجعه به نمایندگی خرید یخچال صنعتی در شهرهای خود اقدام به خرید یخچال صنعتی کنید.

صادرات یخچال صنعتی به تاجیکستان

یخچال های صنعتی تولید شده در ایران در سال های اخیر توانسته کیفیت مناسبی پیدا کند. تولیدکنندگان داخلی یخچال صنعتی با تولید و فروش یخچال صنعتی با کیفیت و با طراحی های مدرن توانسته اند مشتریان زیادی را از کشورهای مختلف به خود جذب کنند.

خرید یخچال صنعتی

کشور تاجیکستان یکی از کشورهای خریدار یخچال صنعتی ایرانی است. قیمت پایین یخچال صنعتی تولید شده در ایران تاجران ایرانی و تاجیک را برای صادرات یخچال صنعتی تشویق می کند. شرکت بازرگانی آیسان در زمینه صادرات یخچال صنعتی نیز فعالیت می کند.

برای آشنایی با نحوه صادرات یخچال صنعتی به تاجیکستان، امارات، ترکیه، قطر، روسیه ، ارمنستان و کشورهای مختلف منطقه می توانید با مشاوره فروش شرکت تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

استعلام قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در اصفهان

استعلام قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در اصفهان برای آگاهی از قیمت یخچال روباز …

Call Now Buttonمشاور فروش